Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki nem...

Van itt olyan lány, aki nem szokott bántani, kigúnyolni egy fiút, ha küld neki képet? Miért élvezi sok lány, ha rondának nevezhet egy fiút és bánthatja lelkileg?

Figyelt kérdés
Engem má sok lány nevezett rondának, akivel ismerkedni akartam és képet kért tőlem. Semmi önbizalmam már, pedig volt, aki helyesnek, cukinak tartott kép alapján, de azért nem ez a jellemző, inkább rondának szoktak tartani, szóval nem merek lányokhoz már odamenni sem, max megkérdem az időt vagy ilyesmi, bár ha tehetem inkább fiút szólítok meg vagy egy idős bácsit, nénit. Azok nem bunkóznak általában. :D
2013. júl. 16. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
én az összeset megbántom,de csak azért mert összetévesztik a f szukat a fejükkel és valahogy sosem az arcukról küldenek képet
2013. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Mert sok lány elvan szállva magától! Azt hiszik, hogy ők mindenkinek tetszenek!
2013. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert valaki őket is bántotta csak rossz helyen vezetik le


ilyen egyszerű

2013. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy kiegyensúlyozott lelki világú embernek nincs szüksége arra, hogy mások bántásával szórakoztassa magát
2013. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, engem kisgyerek korom óta bántalmaztak, lelkileg, testileg egyaránt( agresszív apa), mégsem kezdek el sértegetni számomra nem vonzó lányokat, ha bepróbálkoznak nálam. Persze könnyű ráfogni erre meg arra, inkább ismernék be, hogy kegyetlenek és szívtelenek, sajnos egyre több az ilyen lány.
2013. júl. 16. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyes lányok szeretik szekálni,lehordani némelyik fiút. Ők ebben lelik örömüket. Biztos azért mert olyan csúnyák hogy senki nem vágja be nekik a lompost :SSS
2013. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Még léteznek olyanok akik nem flegmák, én se bántanék meg olyat, aki nem jön be, egyszerűen és csendesen inkább kicsit hanyagolnám. Volt már ilyen eset.
2013. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyes lányok elêg szánalmasak, hogy ez jelent örömet számukra. Én nem szoktam megbántani a fiúkat a kinézetük miatt, de hozzà kell tennem én se vagyok egy szépség..

Fogadd el magad, hozd ki magadból a legjobbat, amin van lehetõséged változtass pl. öltözködés, frizura.. Ne hagyd, hogy a földbe döngöljék az önbizalmad, állj odébb és barátkozz más lányokkal. :)

2013. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!