Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, adnátok választ erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, adnátok választ erre az érthetetlen kérdésre? ;)

Figyelt kérdés
Van két barátnőm,az egyik szőke, barna szemű és vékony, ez rendben van, de arcra semmi szép és különleges. Másik barátnőm barna haj, zöld szem, nem kövér, de nem is sovány, van rajta egy kis fogni való, szerintem jobb, mint ha csont és bőr lenne,én azt mondom, arcra sokkal, szebb a szőkénél.Ezért hát nem értem, mi van a fiúkkal. A barna barátnőm megismerkedik valakivel, minden szép és jó, addig, amíg nem szembesülnek a szőke kiscsajjal, eldobják az agyukat és mennek a farkuk után.Mellesleg az is kelleti magát és flörtöl velük. Miért lehet ez? Úgy sajnálom szegény barna barátnőmet, hogy mindig csalódnia kell.
2013. júl. 19. 09:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igazad van, de van az az énje, mikor nincs pasi a láthatáron és arra a felére nem lehet haragudni, csak ugye itt ez a másik fél is..Már lassan 18 éve ismerem...
2013. júl. 19. 09:30
 12/19 ASOT ***** válasza:
Az 1-es és 2-es válaszoló megmondta a lényeget :)
2013. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ami a barátnődet illeti, meg a kedvesebb énjét: ha nincs farok a közelben kihasznál téged, ha van, eldob és megy a pasik után. Jelen esetben ráadásul a te pasijaid után. No, a helyzet a következő: Dobd a barátnődet és keress értelmesebbet. Az a pasi, akinek elég az ha egy ribi kelletti magát meg hadd menjen, mert ha nem a barátnőd, akkor bármelyik más csaj lenyúlja majd, te pedig állandóan féltékeny leszel. Ne aggódj, eljön majd az a srác aki komoly érzelmeket táplál irántad és annak te fogsz kelleni és senki más.
2013. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13-as, ez nagyszerű válasz volt, jól összefoglaltad a lényeget.
2013. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Elég gáz, hogy nekem ez kell hozzá, hogy felnyissa a szemem.. De igazad van. :/
2013. júl. 19. 09:53
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem a hajszín miatt futnak hozzá... sőt ha már hajszín, több pasi jobban szereti a barnákat.

Szóval az biztos, hogy ő kirívóbb, akár öltözködésileg, akár a viselkedésével jobban felhívja magára a figyelmet, a sok fiúcska meg fut a farkincájuk után. Ezek nem pasik, hanem kisfiúk. Egyértelműen látják rajta, hogy könnyebben kapható mint a másik lány...

nekem is volt ilyen "barátnőm", igaz, én természetes barna, ő festett fekete + szoli, smink, kirívó ruha, viselkedés... és meg tök egyszerű, természetes kis csaj, koromhoz illő ruhák, nuku smink,hajfestés,szoli...félénkebb jellem. Mégis rohadt elnyomottnak éreztem magam mellette a fiúk körében, mert mindenki csak rá figyelt. Később rájöttem, hogy azok a fiúk a mai páwáknak felelnek meg, úgyhogy... nagyon még sem búslakodtam, mert nem normális srácokról volt szó. Mégis ezek fiúk szájából hallottam vissza, mikor nem volt ott a "barátnőm", hogy mekkora egy r.i.b.a.n.c, meg hogy nem is jó csaj, főleg nem smink nélkül, meg egyszerű ruhában. Akkor néztem egy nagyot... és ezeket divatmajmok mondták, akik épp rá hajtottak. Akkor már nem is beszélek a normálisabb kategóriájú fiúkról, akiknek volt durvább véleményük is...:)

2013. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 vagyok, még valami: szerintem szakítsd meg ezzel a lánnyal a kapcsolatot, biztos jobb lesz így, több önbizalmat ad. Én is ezt tettem, és teljesen más lettem, sokkal nyitottabb a fiúk felé...
2013. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kellemetlen,de ezért miért a fiúk a hibásak? Mindenki a lehető legjobban kinéző párt szeretne magának.Te se egy átlag pasival foglalkoznál ha ott van egy jó.

A belsőről sem ìrtál semmit.Lehet,hogy a szöszi sokkal jobb fej.


"kelleti magàt"-kell a visszajelzés.Anélkül semmit se várj

2013. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#17 A belső is relatív, lehet, xy jófejnek tartja a viselkedését, más pedig idegesítőnek. Erről ennyit. De ha már itt tartunk, a szőke hisztis a barna ideges típus.. Jó páros. :D A szőke nem nyitott, csak a faszik felé,a "fociimádatával" vágódik be náluk. A barna meg közvetlen mindenkivel, magát adja. Nem tudom jobban jellemezni őket.

#16 Igen, na az önbizalom...Köszönöm a hasznos választ. :)

2013. júl. 19. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!