Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha volt baratomrol kiderult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt baratomrol kiderult, hogy AIDSes hany % eselye van, hogy en is beteg vagyok? (lent leirom mit csinaltunk)

Figyelt kérdés
2 honappal ezelott kiprobaltuk a sexet..Bedugta a huvelyembe,de nem olyan melyre,mert utana massal vesztettem el..csokoloztunk,es anal is volt,de az sem melyen..nem ment el bennem..Nem is elvezett el,es semmit nem nyeltem le..Elofordulhat?Jovo het hetfon megyek tesztre,es aggodom..

2013. júl. 19. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

'bedugta a hüvelyembe, de nem olyan mélyre, mert utána mással vesztettem el.'


viszon'látásra, ennyi elég volt.


(mellesleg kevered a szezont a f.ommal, hiszen ha AIDS-es volt, akkor teljesen biztos, hogy elkaptad, hiszen a nyálában is benne van már ebben a stádiumban. te arra gondolsz, hogy HIV-pozitív. ha a hüvelyed - ami hajszálerekkel sűrűn beszőtt - érintkezett a volt barátod khm...-ával, akkor - bár nem élvezett el, előváladék majdnem biztos, hogy volt rajta valamennyi - elképzelhető, hogy téged is megfertőzött. nem 100%, de van rá esély. a szűrésen kiderülnek a dolgok.

2013. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Óvszert használtatok? Úgy talán van esélyed még hogy nem vagy fertőzött de ha egy kicsit előváladék is beléd ment akkor 100% hogy megfertőződtél, sajnállak :(
2013. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Használtatok óvszert? Akár igen, akár nem, akkor is irány az orvos és teszteltesd le magad!


Gondolom még fiatal és esetlen vagy, így ezt is leírom:

elmész a háziorvosodhoz, elmondod neki hogy együtt voltál egy ilyen beteggel, ő beutal, vért vesznek, és vársz az eredményre.

2013. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom kiszámolni pontosan, hogy hány, de sok.

Utána kellett volna olvasni annak, hogy mire való az óvszer, mielőtt bármit is dugaszolnak neked bárhova...

Ha használtatok, akkor persze a 2. mondat sztornó, az első nagyjából él, mert az esély még akkor is megvan.

2013. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon is van miért aggódnod.

Ha az anál is gumi nélkül történt, akkor még inkább van miért aggódnod.

Ha százalékos arányt akarsz tudni, valahol kb. 10 és 20 % közötti számot mondanék.

Mindenesetre ha megúszod, kemény lecke volt ez neked, hogy miért is kell mindig rendesen védekezni, főleg egy megbízhatatlan partner esetében, és hogy miért orbitális nagy bаromság az a "csak egy kicsit dugom be, nem lesz baj" dolog.

2013. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Van miért aggódnod, de azért nem 100 százalék.


Azonnal doki, szűrővizsgálat.

2013. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az anál valóban növeli az esélyeket, nem véletlenül mondják, hogy nem oda való a pénisz.
2013. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Tudom, van msot elég gondod, nem hiányzik még a piszkálódás... de miért?? Szerinted felvilágosító órán azokat a dolgokat h*lyeségből mondták??
2013. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
haha , úgy kell neked.
2013. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
mit vesztettél el mással? mélyre vagy nem mélyre, de bedugta, akkor vele vesztetted el... gondolom nagyon gyerek vagy még, ha ez a sztori igaz, akkor én is sajnállak
2013. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!