Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha volt baratomrol kiderult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt baratomrol kiderult, hogy AIDSes hany % eselye van, hogy en is beteg vagyok? (lent leirom mit csinaltunk)

Figyelt kérdés
2 honappal ezelott kiprobaltuk a sexet..Bedugta a huvelyembe,de nem olyan melyre,mert utana massal vesztettem el..csokoloztunk,es anal is volt,de az sem melyen..nem ment el bennem..Nem is elvezett el,es semmit nem nyeltem le..Elofordulhat?Jovo het hetfon megyek tesztre,es aggodom..

2013. júl. 19. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Aggódni van okod, de hát még a 99% (ez nincs annyi...) is azt jelenti, hogy 100 esetből van 1 aki megússza, - hátha te vagy!
2013. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lényegtelen a kérdés szempontjából, de a szüzességedet azzal veszítetted el, aki először a vaginádba péniszt dugott. Az, hogy ép maradt-e, vagy mennyire a szűzhártyád, az másodlagos. Nem attól lesz valaki szűz vagy sem.
2013. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1-es válaszadónak


nyálban is benne van !!! Semmi esélye hogy a nyálból el kapja!!!Smárolás csók 0%


Amugy ha az hogy Aids-es lett vagy az 0% inkább hív,de azon kívül még ott van a SZIFILISZ is egyéb nemi fertőzések.Szifiliszt nézettes meg mert az veszélyesebblehet ha későn fedezik fel

2013. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hogy vagy, mi történik veled mostanság, Kérdező?
2013. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Minden rendben! :) Beteg nem vagyok hala Istenne negativ a teszt!Annyi gon volt,hogy osszeszedtem Tole gombat,de mar azt is kikezeltuk :))
2013. szept. 24. 07:39
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :)
2013. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!