Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya lennék?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 20. 03:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2013. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
na a szüleiddel szívesen elbeszélgetnék .. hány éves vagy?12 és ilyen kövér? Szép.. sűrgősen fogyj le ha érdekel az egészséged és ha valaha akarsz barátnőt
2013. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Legyünk őszinték. Az vagy.
2013. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Akkor most ő fiú, vagy lány?
2013. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én se nagyon tudom eldönteni hogy fiú-e vagy lány vagy csak egy mangalica de fiatal még és változni fog.
2013. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Jajj ne bántsátok már... Senki nem tehet arról, hogy hogy néz ki. Az igaz, h pufi, ezen muszáj lesz változtatni, és nem is lehetetlen. Lehet, hogyha leadsz x kilót, és kicsit többet fordítasz a kinézetedre (pl. haj), akkor egy teljesen más formát ölthetsz. ..miből lesz a cserebogár?:)
2013. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
lány vagyok...úgy nézek ki mint egy fiú?????
2013. júl. 20. 15:25
 28/30 anonim ***** válasza:
Én megdugnálak.
2013. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem még a tizenéveid első felében járhatsz. A gyerekek gonoszak, tudom magamról. 15 évesnek 102 kg voltam. Mindenki csúfolt, piszkált én meg kétségbe estem és a stressztől, az elszenvedett igazságtalan dolgoktól még többet ettem. Azóta eltelt 10 év, most meg mindenki csodálkozik rajtam. Sokat fogytam, változtam, kikerekedtem a megfelelő helyeken, a hajamon is változtattam. Ez a tipikusan: miből lesz a cserebogár szindróma:D Szerintem nem vagy csúnya. Ahogy elnézem kis mosolygós kislány vagy, ami jó. Nem mondom, h nem kellene fogynod,mert súlyos egészségügyi problémáid lehetnek később. Lehet, h nem lesznek. Ismerek 120 kilós embert, akinek semmi baja, de ez a ritkább. De csúnya semmiképp nem vagy, mondjon bárki, bármit. A fogaid közötti rés emlékeztet magamra:D Mai napig megvan a rés, mert így nőttek a maradandó fogaim:D Cikiztek miatta mindig, a párom meg kifejezetten szereti. Azzal szokott szórakozni, h a nyelvét a rés közzé dugja:D Ha gondolod tudok részletesebb leírást is küldeni hogyan vészeltem át a többiek cikizését, csúfolását és hogy hogyan szabadultam meg több, mint 30 kg-tól.
2013. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én pl nem cikizésből kérdeztem, hogy fiú-e vagy lány. Tényleg nehéz eldönteni, dehát na, az én húgom is nagyon fiús kislány volt, nem egyszer nézték srácnak... aztán eltelt 10 év és nem lehet róla levakarni a pasikat :D
2013. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!