Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér a barátságba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a barátságba?

Figyelt kérdés

Fiú-lány barátságról van szó, csak 2 éve ismerjük egymást, de az utóbbi 1 évben nem találkoztunk. Ez idő alatt eléggé megváltoztam, nőiesebb lettem, meg leadtam pár kilót.

Mikor találkoztunk és meglátott, látszott az arcán, hogy ledöbben. (azért ez jól esett, nem tagadom)

Amúgy képben vagyunk egymás szerelmi életével, a szexet illetően is megbeszéljük a dolgokat, gyakran látjuk el egymást tanácsokkal ha úgy van.

Egy ilyen barátságba belefér, hogy tegyünk 1-1 kacérabb megjegyzést, vagy kicsit erotikusabb töltetű gesztust? (régen erre nem volt példa, csak mostanában)

Pl. viccből harapdálja a kezem (nála ez mindennapos megnyilvánulás:D), aztán közli, hogy máshova szívesebben harapna, de azt félreérteném. A pillantásával jelezte, hogy a combomra gondol (szoknya volt rajtam). Vagy mikor "bunyózunk", véletlenül hozzáér a cicimhez, aztán szóvá is teszi... Majd mondja, hogy: Ne haragudj, tudom hogy bunkó vagyok, a piától van. Józanul tényleg távolságtartóbb, de speciel nem zavar a "közvetlensége", sőt... De nekem van barátom! A haveromnak most nincs csaja.

Ha nem lenne párom, valószínűleg benne lennék egy kis alkalmi szexben vele, mert vonzz, mint férfi. De mindketten tudjuk, hogy nem működne köztünk semmi komolyabb.


Szerintetek? Figyelembevéve, hogy van barátom, DE semmi komolyabb nem történik köztünk a haversráccal, hiszen nem akarom megcsalni a párom...? Belefér? A barátságunk rovására biztos nem megy, a "kacérkodás", annál azért jobban ismerjük egymást.


2013. júl. 20. 10:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Belefér :D
2013. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem fér bele.

Örülök, hogy nem ismerlek!

2013. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Diarmand ***** válasza:
100%

Nagyon nem fér bele. Ha az én barátnőm lennél és ha rájönnék, hogy valaki más úgy viselkedik veled ahogy leírtad, ennyire szexuálisan túlfűtötten, nos, minimum három helyen törném el mindkét karját.

Eztán Veled is lenne egy-két megbeszélnivalóm, miszerint hogy is engedhetted be az intimszférádba. Mifelénk az ilyen vásári r1bancnak hívják.

2013. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

háááá, azért ez kicsit durva már bocs.


Jaj hopp megint hozzá értem a melledhez, na tudod bunkó vagyok meg pia, tudod, amit már 100-szor mondtam amikor ugyanígy megtapiztam a melled. Szerintem téged,, illetve ahogy írtad is nem is zavar ez a dolog, ami hát, gáz.


A haverod meg keressen magának egy csajt, ahelyett hogy téged tapizgat meg harapdál. Nekem ez valamiért rohadtul nem tetszene. Meg ez a máshova szívesen harapna, mondjuk véletlenül épp sétálgatnák azt ezt így meghallanám, hát jó oké elmegy, de azért folyamatosan ez a sok incselkedés.. ez gáz.


Ne harapdálja meg tapizza más a barátnőmet..ajah hoppá csak kicsit megmasszíroztam a vállát, jahh oh oké abban semmi intim nincs, csak nyugodtan..

2013. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kicsit álszentnek érzem a válaszokat.

Szerintem a legjobb kapcsolatokban is furdul elő olyan "flört" amiről a másik nem tud.

Speciel a barátom is rendszerint teszi a szépet a pultos csajoknak, elég komolyakat jattol nekik, meg viccelődik, bájcseveg (akkor is ha ott vagyok). Illetve a "fogadott tesójával" (a csaj nem is családtagja) is feltűnően közeli a viszonyuk. Ölelgeti, simogatja, gyűri, előttem is. Mégsem csal meg, ahogy én sem őt, mert szeretjük egymást. Csak szeret férfi lenni, ahogy én is szeretek nő lenni.

2013. júl. 20. 11:14
 6/22 anonim ***** válasza:

álszent,, buahhaw, szerintem meg te vagy..ehmm,,. inkább mond azt hogy te nyílt kapcsolatban élsz. Szerintem nem oké, de ha nektek ez belefér hát ti dolgotok.


De ez most aztán nagyon jó érv volt, mivel a barátod is ilyen akkor te is, a többi kapcsolatról meg ne mond már. Nem mindenki flörtöl össze-vissza mindenkivel amikor kapcsolata van, meg tapizgat mindenkit, de ja előfordul itt vagy élő példának például te

2013. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Kicsit álszentnek érzem a válaszokat.


- Nem fordult elő ilyen soha! Te meg sejted mit gondolok.

30+/F

2013. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A tapizgatás azért erős kifejezés, végigsimította a mellem, oké azt nem tudom, hogy tényleg véletlen volt-e. De se előtte, se utána nem volt ilyen. Ismerem, és tudom, hogy ténylegesen fogdosni nem merne, nem is hagynám.

A szóbeni kacérkodástól meg nem érzem magam lotyónak... Csak vicc. Ahogy a pasim testvére, vagy az anyja, vagy az én tesóm is szokott szexuális jellegű poénokat löni, amit értelem szerűen senki se vesz komolyan.

2013. júl. 20. 11:30
 9/22 anonim ***** válasza:
Ők is összenyálazzák mindenki kezét? Beszélő kutyák vagytok? Hol ismerhetem meg ezt a különös fajt?
2013. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hahaha! Imádom a gyk-t. A kérdéseket ahol ha nem a várt választ kapja a kérdező, akkor a válaszadók az "álszentek" és miegymások. :D


Amúgy nekem nem férne bele. Ez nem normális. Harapdál? Ha megtudnám nem maradna foga amivel harapdálhatná a barátnőmet. A pasid is érdekes. Gyömöszkél más nőket hát wtf. Jól egymásra találtatok.

2013. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!