Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér a barátságba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a barátságba?

Figyelt kérdés

Fiú-lány barátságról van szó, csak 2 éve ismerjük egymást, de az utóbbi 1 évben nem találkoztunk. Ez idő alatt eléggé megváltoztam, nőiesebb lettem, meg leadtam pár kilót.

Mikor találkoztunk és meglátott, látszott az arcán, hogy ledöbben. (azért ez jól esett, nem tagadom)

Amúgy képben vagyunk egymás szerelmi életével, a szexet illetően is megbeszéljük a dolgokat, gyakran látjuk el egymást tanácsokkal ha úgy van.

Egy ilyen barátságba belefér, hogy tegyünk 1-1 kacérabb megjegyzést, vagy kicsit erotikusabb töltetű gesztust? (régen erre nem volt példa, csak mostanában)

Pl. viccből harapdálja a kezem (nála ez mindennapos megnyilvánulás:D), aztán közli, hogy máshova szívesebben harapna, de azt félreérteném. A pillantásával jelezte, hogy a combomra gondol (szoknya volt rajtam). Vagy mikor "bunyózunk", véletlenül hozzáér a cicimhez, aztán szóvá is teszi... Majd mondja, hogy: Ne haragudj, tudom hogy bunkó vagyok, a piától van. Józanul tényleg távolságtartóbb, de speciel nem zavar a "közvetlensége", sőt... De nekem van barátom! A haveromnak most nincs csaja.

Ha nem lenne párom, valószínűleg benne lennék egy kis alkalmi szexben vele, mert vonzz, mint férfi. De mindketten tudjuk, hogy nem működne köztünk semmi komolyabb.


Szerintetek? Figyelembevéve, hogy van barátom, DE semmi komolyabb nem történik köztünk a haversráccal, hiszen nem akarom megcsalni a párom...? Belefér? A barátságunk rovására biztos nem megy, a "kacérkodás", annál azért jobban ismerjük egymást.


2013. júl. 20. 10:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Na jó, köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 20. 11:36
 12/22 anonim ***** válasza:

áhh, de ez,, igazából te írtad a tapizgatást, meg harapdálás (mindennapos megnyilvánulás) meg hogy ő meg gyúrja meg minden a fogadott testvérét..


aztán meg vicc, jó, oké, de azért elég fura lenne, ülünk az asztalnál pl.: és akkor meg se tudok mukkanni mert végig célozgatásokat hallok a külsődre, szexre, vagy akármi ilyesmi aztán kb. "NA mi van szobára menni nem akarnátok!?"


azért ez elég érdekes, itt azért valami több van akkor a háttérben mint csak kis poénkodás, őszintén szólva pont te írtad "de speciel nem zavar a "közvetlensége", sőt." tehát van itt a poén mögött más is..


Egyébként is ha annyira csak vicc meg mindenki annak fogja fel, akkor mi a francnak kérdezed meg egyáltalán, mitől kérdőjelezed meg.. megkérdezed hogy szabad-e egymással viccelődni vagy mi??

2013. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért kérdezte meg, mert érzi ő is, hogy ez több mint barátság. :)
2013. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem.

Pl. mikor a párom tesója poénkodik úgy, vagy jön és végigsimítj a csípőm, na az feszéjez. Mert nem ismerem évek óta, és nem vagyunk olyan közeli viszonyban.

A haverom hülyeségei viszont nem zavarnak mert ismerem és tudom, hogy van egy határ, amit nem lépünk át. A kérdést inkább arra irányítottam (volna), hogy egy fiú-lány barátságba bele fér-e, egy kisebb mértékű vonzalom, annak fényében, hogy több nem lesz köztünk. Csak tudjuk, hogy van.

Illetve, hogy a párommal szemben ez bunkóság-e? Őszinték vagyunk egymással, megbeszélünk ilyeneket is, hogy pl xy csajnak/csávónak lenne-e esélye a másiknál, ha épp nem lennénk együtt, nem szeretnénk egymást.

Lehet, hogy velem/velünk van a baj, de én azért örülök, hogy a barátom nem "titkolja", hogy férfiből van, és el meri mondani ha valamelyik nőt jó csajnak tartja. Pl azt is tudom, hogy bejön neki a nővérem, de nem zavar, mert tudom, hogy a tesóm jó nő, a párom meg engem szeret, engem is épp úgy jó nőként tart számon.

2013. júl. 20. 11:55
 15/22 Diarmand ***** válasza:
100%

Ez az a jelenség, mikor egy magát kitartónak és hűségesnek gondoló csaj, egyszerre három puncit kíván a testére.


Számomra ez a "felfogás" elfogadhatatlan egy lánytól.

2013. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Idő kérdése és összejöttök. Statisztikák szerint 30-50% szexbe fordul a fi-nő barátságnak. Itt ez több lehet.
2013. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

3 puncit?

Ezt nem értem.

2013. júl. 20. 12:01
 18/22 anonim ***** válasza:

kérdező, akkor úgy látszik belőled hiányzik bármiféle hiúság. Mert kb. leszarod hogy ha a pasid más nők után nyáladzik, vagy akárkivel flörtölget.


Bár érdekes kapcsolat lehet, hogy közben pl.: naponta flörtölget más lányokkal/fiúkkal, de te barátságod, ha neked ennyire belefér akkor istenem férjen bele, döntsd el!

2013. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem nyáladzik mások után, flörtölés alatt meg nem arra gondolok, hogy azt mondja egy csajnak: hello szia megd*gnálak.

Na mindegy, köszi a válaszokat.

2013. júl. 20. 12:15
 20/22 anonim ***** válasza:

ja oké, úgysincs igazad, egyébként meg


"3 puncit?

Ezt nem értem."


valahogy úgy érthette hogy neked most egy van ehm,, ami ugye 1-1 felállásban használható, de mi lenne ha 3 lenne érted,, több pasi,,

2013. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!