Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér a barátságba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a barátságba?

Figyelt kérdés

Fiú-lány barátságról van szó, csak 2 éve ismerjük egymást, de az utóbbi 1 évben nem találkoztunk. Ez idő alatt eléggé megváltoztam, nőiesebb lettem, meg leadtam pár kilót.

Mikor találkoztunk és meglátott, látszott az arcán, hogy ledöbben. (azért ez jól esett, nem tagadom)

Amúgy képben vagyunk egymás szerelmi életével, a szexet illetően is megbeszéljük a dolgokat, gyakran látjuk el egymást tanácsokkal ha úgy van.

Egy ilyen barátságba belefér, hogy tegyünk 1-1 kacérabb megjegyzést, vagy kicsit erotikusabb töltetű gesztust? (régen erre nem volt példa, csak mostanában)

Pl. viccből harapdálja a kezem (nála ez mindennapos megnyilvánulás:D), aztán közli, hogy máshova szívesebben harapna, de azt félreérteném. A pillantásával jelezte, hogy a combomra gondol (szoknya volt rajtam). Vagy mikor "bunyózunk", véletlenül hozzáér a cicimhez, aztán szóvá is teszi... Majd mondja, hogy: Ne haragudj, tudom hogy bunkó vagyok, a piától van. Józanul tényleg távolságtartóbb, de speciel nem zavar a "közvetlensége", sőt... De nekem van barátom! A haveromnak most nincs csaja.

Ha nem lenne párom, valószínűleg benne lennék egy kis alkalmi szexben vele, mert vonzz, mint férfi. De mindketten tudjuk, hogy nem működne köztünk semmi komolyabb.


Szerintetek? Figyelembevéve, hogy van barátom, DE semmi komolyabb nem történik köztünk a haversráccal, hiszen nem akarom megcsalni a párom...? Belefér? A barátságunk rovására biztos nem megy, a "kacérkodás", annál azért jobban ismerjük egymást.


2013. júl. 20. 10:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Wooow.

Szerintem nem szükséges 3 punci, hogy több pasim lehessen, nem azon múlik. Np.

2013. júl. 20. 12:35
 22/22 Diarmand ***** válasza:
100%

Kislány vagy még ez látszik a válaszaidon rendesen. Nem-nem, nem érdekel hány éves vagy, inkább olvass tovább.


Egy normális alapokon nyugvó kapcsolatban meg kell (!) adni a tiszteletet (!) a másiknak azzal, hogy nem játszom el a sok mindenre megkapható embert, ez mindkét félre érvényes. Ez az a határ, ahol mindenki, aki kapcsolatban van borotvaélen táncol és nincs helyes megoldás, előbb-utóbb megvágod magad. Egy fiú nyugodtan találkozzon lányokkal, ahogy egy lány is menjen el bulizni srácokkal, nincs ezzel gond. De semmi esetre se felejtse el, hogy ő szeret valakit, érte van az a valaki és ő ugyanezt érzi iránta. Akkor legyen már annyi esze annak az lánynak, hogy senki mást nem enged be (maradjunk annyiban, hogy _szándékosan_) az intimszférájába, ne harapdálják, nyalogassák, simogassák, fogdossák, ahogy a srác se tegye meg ugyanezeket. Flörtölni lehet, de valahol tanulni kell. Az nem flörtölés, hogy kamurészeg vagyok (a legszánalmasabb dolgok egyike a világon) és megfogom a csaj seggét.

Itt jön be az, hogy mindenkinek más a tolerancia-szintje. Van akit nem zavar ha fogdossák a barátnőjét, van aki üt érte.

Egy a lényeg. Olyan, hogy nyílt kapcsolat nem létezik, ugyanis annak alapja a másokkal való szex és az intimitás megosztása idegenekkel (lehet ezer éves barát is, ha nem vele jársz, akkor adott esetekben idegen).

Puszilhatnak, ölelhetnek, stb... de van az a határ amit nem lehet átlépni. Ezt nektek kell kitapasztalni.


Ami a három puncit illeti... nos, nem érted. Nincs ezzel baj ;)

2013. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!