Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az sokaknak itt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az sokaknak itt ha valaki túl jól néz ki?

Figyelt kérdés
Valamennyit értek a (pszichológiához) három féle pasi létezik az egoista az önbizalomhiányos és az elégedetlen aki dühös és irigy másokra ha nem ugyanolyan pattanásos semmitmondo előnytelen a kinézete másoknak mint neki ebből a fajtábol van itt sok az igazi vesztes lúzer akinek mnden pasi homi aki kicsit is jobban néz ki nála de azért.mert.ő nem tudja elfogadni magát miért kell a neten kivetiteni teljesen idegen emberek felé a dühöt és az irigységet senki nem tehet róla hogy néz aki helyes vagy jol néz az.se tehet.róla hogy ilyennek született ahogy a csúnya pasik se tehetnek.arról hogy csúnyák egyébként általánosságban egy egy hozzászolásból "verbális agresszióbol" jobban lejön az irigység.féltékenység mintha meg se szolalna mert aki elégedett.elfogadja magát olyannak amilyen az nem becsmérli a másikat 26/f (csúnya fiu)
2013. júl. 20. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És?

Most jobb hogy ezt leírtad?

Ezt mindenki tudja, kár volt időt pazarolnod rá.

2013. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az ilyen emberek semmit nem értek el az életben és ja így haladnak valószínű nem is fognak.

az meg ,hogy valaki csúnya vagy szép relatív, most itt vagy te azt írod magadról, hogy csúnya vagy közben meg lehet, hogy valakinek külsőre te vagy a tökéletesség

L/19

2013. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokan nincsenek tisztában magukkal különben nem szólogatnának be
2013. júl. 20. 11:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Megmondtad a választ! :). Mert irigyek és féltékenyek!
2013. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Se pont, se vessző. Ha van, az is rossz helyen. Hova fejlődik a világ? :(
2013. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és neked mi volt a jó abban hogy ezt így leírtad? Elvileg te ezt amúgy is tudod
2013. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak féltékenyek ;)
2013. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én sem.vagyok se helyes se jóképü de nem érzem azt hogy tini fejlődésben lévő testükkel most ismerkedő fiukat/lányokat degradáljak őszinte véleményt kommentálok maximum de senkinek.nem.esik jól ha lehuzzák a semmire attol még nem egoista egy tini max önbizalom hiányos ha kiváncsi mások hogy vélekednek róla én is voltam tini ahogy mások is szerettem.volna megfelelni mindenkinek ami persze nem lehetséges de akkor is mindenkinek van.a külsön kivül egy belső énje is a helyesek.és a csunyák.is emberből vannak.a testi.adottságrol.senki nem tehet
2013. júl. 20. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:

jahm, hát biztos.. mindenesetre az internet sajnos nem egy szeretett-központ, leginkább ne pakolgassa ki ide a képeit, és nincs probléma,


Nem lehet mindent a másik..öhm.. oldal rovására írni, oh hát miért nem csak jó kommenteket kapok, miért vannak irigy, gonosz emberek? Mert vannak azt kész, és van aki azt is leszarja hogy ő miért csúnya vagy szép, vagy ezzel belegázol-e a lelkébe vagy sem,, ha tetszik ha nem.


Ha nem akar ilyenekkel találkozni kerülj el. Persze jó is lenne ha a világ csak az én igényeinek megfelelően létezne, minden körülöttem forogna, mindenki elfogadna akármilyennek is, semmi akadály nem állna az utamba, minden menne mint a karikacsapás juhuu,

2013. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Ha valamit zárójelbe teszel, akkor azzal (és anélkül is) értelmesnek kell lennie a mondatnak.

2. Az önbizalomhiányos és az elégedetlen ez esetben összeolvad egy nagy masszává. Ha csak nem az a különbség, hogy az egyik azt nyüszíti: "Jajj, engem senki se szeret"; a másik meg azt: "Téged miért szeret mindenki, mikor engem senki se?"

3. A szememben egyik sem pasi a fent leírtak közül. A férfinak egészséges önbizalma van, és nem rinyál.

4. Tanulj még egy kis pszichológiát. És ne csak könyvből, hanem menj ki az emberek közé is.

2013. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!