Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyan sráccal, aki régen vagdosta a kezeit, és öngyújtóval is égette magát?

Figyelt kérdés
akinek tele van vágásokkal a kezei. félek hogy ettől nem lesz barátnőm soha :(

2013. júl. 21. 02:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, az régen volt? Ismerek olyan embert aki régebben drogos volt, most pedig boldog családapa és sikeres cégvezető... Ne a múlttal foglalkozz csakis a jelennel és a jövővel.
2013. júl. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
En meg 16-17 eves koromban vagdostam a karom, de szerintem is gusztustalan volt igy abbahagytam. Mara szerencsere mar nem latszik, ha meg valami problemam van azt inkabb megoldom. Vagy tuzforro vizet ontok az alkaromra:D attol fugg milyen kedvemben vagyok.
2013. júl. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

járnék:) én is vagdostam magam..

a múlttal nem kell törődni:)

2013. júl. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
18%
Ja és ha megtudom az aktuális barátnőmről, hogy régen ilyeneket csinált, már dobom is. Volt rá példa.
2013. júl. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint most is vannak távolabbi barátaim, akikről tudom, hogy vagdossák magukat.

Szerintem csak nagyon szörnyű emberek nem tolerálják az ilyet, főleg ha nem a jelenről, hanem egy ember múltjáról van szó.

2013. júl. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

4-5 év és nem is fog látszani.14-15 évesen én is csináltam. 19 éves vagyok, és semmi nem látszik belőle. Pedig egy fiú nevét is bele vágtam a kezembe pengével. De már azt sem tudom hol csináltam.


Aki meg emiatt nem fogad el, az meg is érdemli...


A fizikai fájdalmat néha, könnyebb elviselni, mint a lelkit... Ezért csinálja néhány ember... Más meg divatból...

2013. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Sokan írják, hogy teljesen eltűnnek..igen, amik nem mély vágások voltak. 5-6 éve falcoltam rendszeresen, 3 vágás a mai napig látszik.

Van, aki észreveszi őket, megkérdezi, annak elmesélem, de nem szoktak emiatt elítélni, csak nem értik miért kellett ez nekem :) 21L

2013. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy ezek elfognak tűnni, nagyon mélyekk

[link]


[link]


[link]



az utolsó égetés

2013. júl. 21. 09:28
 19/38 anonim ***** válasza:

Kérdező:

És amúgy mi értelme volt ennek a vagdosásnak és égetésnek, meg a még rosszabbnak?

2013. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
sok értelme nem volt, de nagyon jól esett, élveztem
2013. júl. 21. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!