Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyan sráccal, aki régen vagdosta a kezeit, és öngyújtóval is égette magát?

Figyelt kérdés
akinek tele van vágásokkal a kezei. félek hogy ettől nem lesz barátnőm soha :(

2013. júl. 21. 02:35
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
meg akartam ölni magam
2013. júl. 21. 22:52
 32/38 anonim válasza:
Ha ez bárkinek kizáró ok az nem érdemel meg...17/L
2013. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Biztos hogy fogsz találni egy csajt és ahogy megtalálod ezeket is abba fogod hagyni ,de azért túlzásba ne vidd mert ezzel a lelki világodat is rombolod és csajt is nehezebb lesz találni. Tudom hogy ez ilyenkor olyan mint a drog és szó szerint rászokik az ember de ha van miért akkor egyik napról a másikra ez is hirtelen abbamaradhat ,hajrá :)
2013. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok, akik szintén csinálják... vagy csinálták. Sőt, a lányok körében ez gyakoribb. Találsz majd olyat, aki ezt elfogadja. :)
2013. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nem is hittem, hogy van olyan fiú, aki ezt csinálja. Én is vagdostam magam, néha most is, csak már nem olyan mélyeket csinálok... Aki meglátja a kezem, rögtön megkérdezi, mi történt velem, én meg mindenféle idétlen hazugságot találok ki rá. Ha találkoznék egy fiúval, akinek ilyen hegei vannak, először is el tudnám képzelni, mit élhetett át. Gondolom, ő is rólam, ezért nem ítélnénk el egymást. Én járnék egy ilyen sráccal, nem minden múlik sebhelyeken...
2013. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Hogy járnék-e ilyen sráccal. Számomra az döntené el, hogy mit válaszolsz arra, hogy miért vagdostad és égetted szét magad?
2013. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Jaj, bocs nem lapoztam végig, most látom, hogy meg akartad ölni magad. Te, ha már rendben vagy, és remélem igen!, akkor nincs semmi akadálya, de ha még mindig örült vagy, akkor a válasz nem. (az öngyi dolog egyáltalán nincs rendben, mert menekülsz valami elől, amire szerinted megoldást hozna. Ha mindezt nagyon fiatalon követted el, akkor az simán megbocsátható, nem ért be a fejed lágya :-)
2013. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Viktor te vagy az?
2013. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!