Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha valaki ezt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki ezt meg csinálná veletek a strandon, akkor mit csinálnátok azzal az illetővel? XD

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 21. 21:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
megcsinálná*
2013. júl. 21. 21:14
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kisfiú, akkor semmit, max kapna egy megrovó tekintetet.

Ha nem gyerek, akkor szólnék a páromnak :D :D ha ő engem szivat, akkor visszafelé is mehet :)

2013. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha gyerek akkor is rászólnék mérgesen hogy ilyet nem csinálunk.

Ha tizenéves vagy felnőtt férfi akkor ahogy fordulok már lendülne is a kezem, és akkor pofont levágnék neki, hogy 2 hétig csengene a füle..

2013. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszorongatnám a golyóit.
2013. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet velem nem tudna csinálni, mert nem hordok tangás bikinit. Ha mégis megtenné egy gyerek, kinevetném :D Ha felnőtt csinálná, megpofoznám.


19N

2013. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%

júliustól változott a btk hölgyeim, gondolom nem tudjátok,ahogy olvasom a válaszokat.

szóval, te leversz neki egy pofont...ő utána ájulásig is verhetne, mert most már a jogos önvédelembe ez is belefér...csak óvatosan kire h emeltek kezet, nehogy a sürgősségin találjátok magatokat.

2013. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
még jó, hogy sok az ügyvéd a családba :D én meg feljelentem viszonzásul akkor molesztálásért :)
2013. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár mér ájulásig üssön egy felnőtt férfi egy nőt -.- szépen nézne ki ez az ország..
2013. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Igenis a nők megérdemelnék, ha már kiharcolták az egyenjogúságot, akkor viseljék a következményeket...Meg mi ez, hogy tökön vágom meg megszorongatom a golyóit? Gondoljatok már bele, hogy nektek hogy esne de komolyan...szánalmas akármilyen korosztályról is van szó!
2013. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

amikor először elolvastam a kérdést, még max felpofoztam volna és túllépek az ügyön

1-2 válasz elolvasása után, ha ilyen történik velem esküszöm szexuális zaklatás címszó alatt pert indítok. (akár 2 év letöltendő is lehet, de megoldható több is). Azért mert a férfiak többnyire erősebbek, nehogy már megfélemlítve kelljen élnem. Ő fogdoshatja a fenekemet, de én nem pofozhatom meg mert akkor agyonverhet? jól van, akkor üljön a sitten.

2013. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!