Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha valaki ezt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki ezt meg csinálná veletek a strandon, akkor mit csinálnátok azzal az illetővel? XD

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 21. 21:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
10-nél a pont. Nem tudom ki erőltette annyira ezt az egyenjogúságot, de szó mi szó, a nők gyengébbek. Amelyik férfi meg ezzel visszaél, takarodjon vissza az anyjába.. már bocsánat.
2013. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

bebe, és amikor a nő erőszakos a családban...?

ha ?

na ezért változott több helyen is a btk...egyenjogúság mi?

családi erőszak, és a jogos védelem értelmezési köre szélesedett ki a törvényben, így ha te neki állsz pofozkodni, az urad lecsavarhat olyat, h egy napig aludhatsz is utána, és BIZONY!!!!! te kerülsz bajba ha feljelentést teszel, mert te ütöttél először, ő hiába adott nagyobbat, csak magát védte...na remélem ezután pár nő majd visszavesz, és marad a fakanálnál...

2013. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

remélem anyukád büszke a kicsi fiára....

örülök, hogy a páromat nem így nevelték :)

2013. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivan akkor ha a nő erőszakos a családban?? mi lenne basszus? :D láttál te már olyat, ahogy nő véresre veri a férfit, úgy hogy fel sem tud állni. Mert én nem. Fordított esetben annál többet.


L*szarom a btk-t, a nők gyengébbek, és aki ezt kihasználja, az egy gerinctelen mocskos féreg. Én nem szoktam csak úgy, ok nélkül férfiakat pofozgatni. De ha az tegyük fel molesztál, nehogy már ne csapjak neki oda..

2013. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!