Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen, vagy más lány is?

Figyelt kérdés

Nem menőzni akarok, meg semmi, őszintén érdekel :D

Szóval most nincs pasim, de ha lenne, nem annyira zavarna, ha mondjuk a hónapfordulónkat meg ilyesmit nem pont a napján ünnepelnénk hanem máskor, ha pl. neki közbejönne valami (még ha nem is életbevágó). és itt is olvasom, meg máshonnan is hallom, hogy más csajok esetleg megsértődnek ezen, stb... de szerintem ez annyira nem lényeg :D

vagy ha elfelejtené pl a szülinapom. nem esne jól persze, de tuti nem hisztiznék rajta meg semmi. mert szerintem ezek a kis dolgok nem annyira számítanak :D

de mégegyszer mondom, nem dicsekedni akarok, csak érdekel, hogy én vagyok egyedül ennyire nem szentimentális? :D

18L


2013. júl. 23. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hónapforduló? Én még évfordulót sem ünneplek....
2013. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nagy vagy! :D Respect :D
2013. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Haha már imádlak :D
2013. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Csak belegondolod, ha pl. elfelejtené a szülinapod, hidd el, hogy nagyon rosszul esne. Persze most úgy vagy vele, hogy kit érdekel egy szülinap, de tuti, hogy be lennél sértve.
2013. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ó ugyan... tudod, ha nagyon jó lenne a kapcsolat és csak ennyi lenne a probléma, akkor senki sem hisztizne. De itt mindig gondok szoktak lenni.


Amúgy is, nem az a baj, ha pl. nem a hónapfordulón ünnepelnek, hanem hogy ezt meg lehet ám beszélni előre... meg ilyenek. De mint mondtam ilyenkor általában alap problémák vannak a két fél között.

2013. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

de úgy értem, akkor el szoktak menni valahova kettesben :D

de még az évforduló sem zavarna, ha nem a napján lenne :D

2013. júl. 23. 21:30
 7/22 anonim ***** válasza:
Én nem bírom az ilyen "hétforduló", "hónapforduló" dolgokat. Ha a srác akarja, jól van, de engem ez nem izgat. Nem attól fogom szeretni hogy nem felejti el mikor jöttünk össze, mert nem ez a lényeg. A szülinap se olyan hűű de nagy dolog, legfeljebb kinevetném kicsit hogy elfelejtette. Amúgy se szeretem a meglepetéseket. Szóval nem akadnék ki ilyeneken :)
2013. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele, amíg nem volt barátom.... amikor megtaláltam a párom, én is besértődtem ezeken... szóval majd akkor mond, mikor tényleg bekövetkezik ez, és tényleg nem leszel megsértődve :D 21/L
2013. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok (18), de engem sem izgatnak az ilyen dolgok! jó persze-persze ha a másiknak tudom hogy fontos pl.évforduló akkor beírom a telóba majd szól az nekem 1 nappal előtte,de pl saját szülinap ilyesmi nem nagyon izgat...
2013. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

4-es: hát mondtam, hogy nem esne jól természetesen. de ha látnám rajta, hogy megbánta hogy elfelejtette, akkor felesleges lenne ezen pörögni, nem? :D

5-ös: úgy értettem, hogy mondjuk megbeszéljük, hogy együtt leszünk délután. és akkor mondjuk ezután szólnak neki a barátai, hogy lesz valami program (nem csak sörözés, hanem valami olyan, ahova nem minden nap mennek, tehát valami nagyobb dolog), akkor mondanám is neki h arra menjen el, máskor is tudunk együtt lenni :D

2013. júl. 23. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!