Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen, vagy más lány is?

Figyelt kérdés

Nem menőzni akarok, meg semmi, őszintén érdekel :D

Szóval most nincs pasim, de ha lenne, nem annyira zavarna, ha mondjuk a hónapfordulónkat meg ilyesmit nem pont a napján ünnepelnénk hanem máskor, ha pl. neki közbejönne valami (még ha nem is életbevágó). és itt is olvasom, meg máshonnan is hallom, hogy más csajok esetleg megsértődnek ezen, stb... de szerintem ez annyira nem lényeg :D

vagy ha elfelejtené pl a szülinapom. nem esne jól persze, de tuti nem hisztiznék rajta meg semmi. mert szerintem ezek a kis dolgok nem annyira számítanak :D

de mégegyszer mondom, nem dicsekedni akarok, csak érdekel, hogy én vagyok egyedül ennyire nem szentimentális? :D

18L


2013. júl. 23. 21:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%
Aha persze... Majd ha rendes kapcsolatod lesz....
2013. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
Abból kiindulva, hogy hónapforduló meg ilyen fasságokat ünnepnek tartasz, tuti ki lennél akadva ha elfelejtené a pasid XD
2013. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nyilván te tudod :)
2013. júl. 23. 21:38
 14/22 anonim ***** válasza:
az enyém elfelejtette majd el is vert..aztán megköszöntem,hogy a szülinapomon ilyen kedves volt..két nap múlva kaptam egy virágot meg egy csokit...ennyit erről
2013. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Hónapforduló? Én még évfordulót sem ünneplek...."


aahhkkk.baáárgghh..ééévfordulóó?? én még századfordulót se ünneplek...

2013. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
millenium is elmehet a.. :D
2013. júl. 23. 21:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Én hónapfordulót tuti nem ünnepelnék, az minek? Hülyeség. :D Az évforduló még csak-csak. Azért a szülinapomat tartsa észben, az nagyon rosszul esne, ha elefelejtené... Nem kell elvinnie vacsizni, vagy méregdrága ajándékot vennie, de köszöntsön fel legalább annyival, hogy "Boldog szülinapot!" :) 19/L
2013. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Éjjel-Nappal Budapestet néztél, ugye....?
2013. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
reklámot :D
2013. júl. 23. 21:56
 20/22 anonim ***** válasza:
Végre egy nem tipikus nő :D. 20/F
2013. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!