Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele estem az edzőmbe. Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lili1Dtimpex kérdése:

Bele estem az edzőmbe. Veletek elő fordult már?

Figyelt kérdés
Szóval,4éve lovagolok.2éve verseny szerűen,ezért egyértelmű hogy sok időt töltök edzéssel.Kb.6 hónapja új edzőm van.Hihetetlen jó fejnek találtam,és mindig is nagyon jól kijöttünk.Már eleinte is feltünt,hogy kölcsönös ez a kezdeményezés.Amikor feldobott a lóra megsimította a combom,többet figyelt rám mint a többi lovasra,amikor rám nézett mindig mosolygott.Gyakran eljártunk fagyizni,sétálni ahol mindig sokat beszélgettünk.Ő 25-éves,én pedig 17.Anyának is fel tűnt,hogy mennyit lógunk együtt.Ráadásul pár napja lefeküdtünk..azóta még szélesebb mosollyal néz rám,amibe én eszméletlenül bele szerettem.Ugye ez nem helyes? Hiszen ő már 25..
2013. júl. 23. 22:00
 1/3 acelsziv ***** válasza:
100%
Ekkora állatok lennétek, hogy ebbe a kategóriába kellett rakni?
2013. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kor nem akadáj. Csak nehogy kihasználjon. Mert szerintem neked nem egy szexkapcsolatra van szükséged.
2013. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen. Nem szokványos de láttam már nagyobb korkülönbséget is később pedig ennyi korkülönbség az semmi.
2013. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!