Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves férfiak tényleg ennyire család- és gyerekközpontúak?

Figyelt kérdés

Az exem már a kapcsolatunk elején mondogatta, hogy lassan gyereket akar. Folyamatosan babás képeket, videókat néz, meg pl. törésteszteket, mert a következő autóját már úgy akarja megvenni, hogy a gyereknek is biztonságos legyen.

Az előtte lévő exem ugyan velem még nem, de a következő barátnőjével egy éven belül összeházasodott és gyerekük lett.

Engem valahogy nem izgat a téma. Az exemmel nézegettem a képeket, de inkább úgy voltam vele, hogy előbb-utóbb majd csak megjön az ihlet. Nem jött.

Most egy egész más típusú férfivel randizom, olyan, aki csak bulizik, végigmegy minden csajon, akin csak lehet, nem érdekli a jövő... tökéletesnek tűnt.

Erre a harmadik randin elmondta, hogy igazából elég volt már ebből az életből, lassan meg akar állapodni, feleséget (aki akár én is lehetek) és gyerekeket akar.


Bennem pedig semmi ilyen nincs. 24 éves vagyok, egyelőre nem bánom, hogy nincs a napom 24 órája lekötve a gyerek miatt. Hogy dolgozhatok, tanulhatok, randizhatok... de közben meg olvasom itt a kérdéseket, hogy a férfiak nem akarják lekötni magukat. Nem értem, mi az igazság? Vagy csak én találok mindig ilyeneket?


2013. júl. 14. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

A család a legfontosabb.


- Dominick Toretto

2013. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benő a fejük lágya 25 évesen, 30f
2013. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan idősen én is. Azután elmúlt!
2013. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd egyszer igen,
2013. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is 24 vagyok. Nagyon szeretem a barátnőmet, és én is múltkor mikor vele voltam sokszor gondolkodtam, hogy tényleg lassan már lehetne gyerek is, ezzel megmutatva hogy mennyire szeretem őt. Nem véletlen mondják, hogy a gyerek a szerelem gyümölcse.

24/F

2013. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, magamból kiindulva nem ér annyit a gyerek/család, hogy magamat elhanyagoljam

Tudom én is hogy szép időszak amikor az anyuka játszik a kis kerti törpével, de egy idő után ez elmúlik, semmilyen negatív gondolattal nem vagyok azok felé akik 23évesen mondjuk családosak ha van saját lakás, és keret

De amíg nincsen önálló háztartás, az kicsit szánalmas és megvetni való


Kérdésedre, vannak családot akaró fiatal srácok, de olyanok is akadnak szép számmal mint ahogy én is gondolom, hogy ilyen országba gyereket vállalni csak szenvedés

21/F

2013. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!