Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 157cm és 44-45 kiló vagyok,...

157cm és 44-45 kiló vagyok, és még mindig nem vagyok vékony?

Figyelt kérdés

Szóval ezek az adataim, de még mindig vastag a combom, és van felesleg a hasamon. És nagyon zavar. Mit tegyek? Próbálok sokat mozogni, de mi mást tehetnék még?

Köszönöm előre is a segítséget! :)



2013. jún. 30. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél?

Térj észhez!:)

Egészen biztos, hogy nem felesleg az, amit annak gondolsz.

2013. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De akkor mi? A szüleim is mondják hogy vékony vagyok, stb, ne fogyjak tovább... De én nem érzem jól magamat. Mit tegyek? Vagy mit tegyek hogy elégedett legyek magammal, és a testemmel? Mert mindig daginak látom magam.
2013. jún. 30. 22:50
 4/22 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2013. jún. 30. 22:51
 5/22 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, mert testképzavarod van.
2013. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vagy otthon, önszorgalomból tanuld meg, hogy nem dagiság, amit látsz.:)
2013. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy a térfogatoddal van összefüggésben az, hogy elégedett vagy-e magaddal és a testeddel. Csak erre próbálja fogni az agyad valahogy. A személyedet sokat bántják, vagy a testedet? Amiből az az élményed lehet, hogy nem vagy jó úgy, ahogy vagy....
2013. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem, pszihológusra nincsen szükségem. Csak zavar ami látok, és amit érzek!
2013. jún. 30. 22:57
 9/22 anonim válasza:

Ha 15 vagy akkor még növésben vagy nem? Rég voltam már 15...

Szóval akkor még úgyis "változik" a tested. Valszeg vékony vagy de te nem érzed annak magad, ez lehet mentális izé is. Rengeteg nő, lány problémázik ezen h nem elégedett a testével, sajnos nem tudok jó tanácsot adni mert minden ember más és nem ismerlek. Nem hiszem h bárki jobban szeretne ha annál is vékonyabb lennél mint amilyen vagy, nem a tv-t kell alapul venni meg a reklámokat!

2013. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem... Én nem vettem észre hogy bántanának. Csak annyira utálom hogy a környezetemben olyan szép, csinos vékony lányok vannak, és mellettük olyan kényelmetlenül érzem magamat.
2013. jún. 30. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!