Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akin van vagy 10 kiló felesleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akin van vagy 10 kiló felesleg, az már kövér is?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok, és rajtam kb ennyi van, és sok nőtől megkaptam, hogy kövér vagyok.

Szerintem nem, csak egy kis feleslegem is van.( ez még nem sok)

Szerintetek hogy van?


2013. júl. 24. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

+10 kilo mihez kepest?

van 1 nemzetkozileg elfogadott testsuly ami alapnak szamit?

2013. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Lord Keri ***** válasza:

A +10kg-t túlsúlyosnak hívják, tegyük már rendbe ezeket a kifejezéseket!


30-as bmi index felett szokás az elhízott vagy kövér kifejezést használni az kb olyan +15kg felett van és az után következik a kórosan elhízott szakkifejezés!

2013. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
BMI az olyan emberre vonatkozik, aki átlagos nem sportol. Egy sportolóra nem vonatkoztathatod, egy súlyemelő testépítő a BMI szerint kórosan elhízott holott nem az. Tehát kép nélkül esélytelen eldönteni, hogy a plusz 10 kiló kövérséget jelent-e vagy nem.
2013. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha sok nő kövérnek tart, akkor szerintem kövér vagy.

Nem írod a tényleges adataidat, csak azt, hogy szerinted 10 kg-mal vagy több, az egészségesnél.


Az én testömeg indexem: "normál", - de +10 kilóval "túlsúlyos"-nak nevez


[link]

2013. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A +10 úgy értendő, hogy alapból vagyok én 170 centi.

Elvileg 60 körül kéne lennem, ha nem lenne annyi izmom, ami ha nem lenne a zsírfeleslegem, lenne 70 kiló.

De van zsírfeleslegem, ezért vagyok most 80.

10es- igen, ha valakinek van egy fél centis izomfala, de az kockás, akkor általában már veri magát rá...

Amúgy meg ez a szint nálam nem jár semmiféle egészségkárosodással, nemrég voltam orvosnál, aki nézett műszerekkel, és teljesen egészséges a testem belül.

De a munkahelyemen vékonynak számítok, rajtam kívül mindenki 100 kiló felett van.

2013. júl. 24. 19:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Én 177 centihez vagyok 100 kiló. Le tudok futni simán 5km-t, tudok kézenállva fekvőzni, fekve kinyomok 170 kilót és a BMI szerint egy zsírosbödön vagyok. :D
2013. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Lord Keri ***** válasza:

Nem kellene 60 kilónak lenned, átlag alkattal 170cm magassághoz 60-70kg között kell lenni, ez egy teljesen egészséges normál tartomány.


Ha ehhez veszed a +10kg-ot tehát a 80kg-t az valóban túlsúlyosnak számít, de nem hiszem, hogy annyira extrém lenne, hogy ezért rád kéne sütni a kövér jelzőt.

2013. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

16OS, TE HÁJGÉP...

17, lehet hogy nem gondolnád, de nem vagyok valami pontos ebben, az a 10 szerintem 10 csak, lehet kevesebb is , csak egy hozzávetőleges, hogy kb...

És érdekes, mert a karomon alig van felesleg, az alján már egyáltalán nincs, az szép izmos már. A kövéret nem soktól, kb 10 csajtól kaptam, de azért érdekelni kezdett, van-e alapja.

HA neki állok edzeni, vagy sportolni, semmiképp sem másért teszem majd, csakis saját magamért.

És egyre csak fogyok, 1 éve még 85 voltam, szóval ha nem teszek semmit, akkor nem leszek izmosabb, de 2-3 év és nem lesz feleslegem.

2013. júl. 24. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!