Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyokuras modszert...

Milyen fogyokuras modszert tudtok, amivel 8kg-t leadhatok es be is valik? 34/N

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyan érted, hogy leadsz 8 kg-ot és be is válik? Ha leadsz 8 kg-ot, de nem válik be, akkor mi van?

Egyébként csodák nincsenek: diéta + sport.

Ez tuti beválik! :)

2013. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van 3hetem, hogy leadjak ennyit es nem szeretnem visszahizni, legalabbis nem mindet es aztan johet a futas is nemsokara igy remelem hogy a mozgas miatt megmarad, csak most gyorsan kell a csoda..
2013. jún. 23. 23:15
 3/7 darida ***** válasza:

Rossz a sorrend (diéta, majd futás). Életmódváltásra van szükség, mert anélkül nincs eredmény, legalább is olyan, amit szeretnél. (8 kg-ot könnyű leadni 3 hét alatt, de az zömmel víz- és fehérjevesztés lesz, tehát semmi értelme)


Heti 1-2 kilónál több súlyvesztésnek semmi értelme, különösen, ha nem vagy sportoló.


Sürgősen el kell hagyni a szénhidrátokat és vele együtt módszeresen el kell kezdeni valamilyen aerob sportot (futás, kerékpározás, spinning, úszás stb.)

2013. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Haha! Eddig nem volt olyan sürgős?:D
2013. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltam ilyen kover. Csak a veszekedesek a ferjemmel kihoztak belolem es felcsusztak a kilok, de most beke van es szeretnem, hogy ujra olyannak lasson, amilyennek meg ismert.
2013. jún. 25. 19:00
 6/7 anonim válasza:

darida-nak teljesen igaza van!

csak életmódot kell váltani...egészségesen enni(gyümölcsök, zöldségek, húsok(lehetőleg fehér), teljes kiőrlésű kenyerek stb., és minimális szénhidrát

Na és a mozgás :)

Fuss, biciklizz, járj el úszni ha van rá lehetőség, de én nagyon ajánlom a pilates-t!:)) Nekem teljesen bevált! Ha gondolod itt egy link: www.blogilates.com

Nem csak pilates videók vannak rajta, hanem receptek, pozitív hozzáálás, motiváció...:)

2013. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Atkins-szal tudsz az elején leggyorsabban fogyni. De csak ha rendesen csinálod, úgy meg elég durva.
2013. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!