Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisebbségi komplexusom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexusom van?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban zavar a külsőm. Kreol bőrű vagyok ,barna a szemem és a hajam, Hónapok óta azt tapasztalom ,hogy nem szeretem magam átlagosnak érzem magam mert ilyen lány akárhol megtalálható... és göndör a hajam talán ezért utálom annyira a külsőm mert félek ,hogy cigánynak néznek.. nem az ismerőseimnél tapasztalom a megfelelési vágyat hanem amikor csak kilépek az utcán görcsbe szorúl a gyomrom ,hogy ne nézzenek cigánynak és ,hogy szép vagyok-e... a szüleim nem értenek meg ,egyedül a nagyimnak tudom kiönteni a szívem. Anyám szerint orvosi eset vagyok (kedves) pedig szerintem csak kisebbségim van és ezt szinte már tény ként kezelem.Szerintetek? (NEM küldök képet ,csak ezek alapján mi a véleményetek?) 16L

2013. júl. 24. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Magyar vagy?
2013. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Lehet csak te parázól be közbe nem is nézel ki cigányosan egy kép télleg sokat segíthetne.

De amúgymeg ne másnak akarj megfelelni hanem magadnak, hogy te jól érezd magad :)

2013. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen magyar. És az a baj ,hogy akkor érzem ugy ,hogy megfelelek ha másoknak is... :((
2013. júl. 24. 20:09
 4/22 anonim ***** válasza:
Engem is cigányoztak már le... Meg zsidóztak is le az "árják"... Bezzeg a szőkekékszeműek "De szépek" Ja mint a seggem szüretkor. Agyonhypeoltak egytől-egyik.
2013. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ez inkább megfelelési kényszer mint kisebbségi komplexus de ne paráz én is sok hülyeséget diagnosztizáltam már magamon :D írj privátba ha van kedved
2013. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kreol bőröm van, barna hajam (bár most vöröses), barna szemem.

Átérzem a helyzeted, én is utálom, de eddig talán a legnagyobb pofon az volt, mikor egy cigány csaj leköpött és lecigányozott. Pedig nincs cigány kinézete annyira a fejemnek. Most azon voltam, hogy jól lebarnuljak, aki meg cigánynak néz, nekiugrok azt hello... :D nyugi Te sem vagy cigány, túlságosan beképzeled, és lassan már elhiszed, hogy az vagy.

2013. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok, barna göndör haj, barna szem, barna bőr, de szerencsére cigánynak nem néznek (még az hiányozna...). Semmi önbizalmam nincs..

16/F

2013. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez az! A hajam már tönkre ment a sok egyenesítéstől...de inkább ez mint ,hogy lecigányozzanak volt olyan kórszakom is ,hogy hintőporral kentem a bőröm ,hogy fehérebbnek látsszon.Igazából télen hó fehér vagyok ,de ahogy ki dugom az orrom a napra nyáron már barna is vagyok ........ :(((((((((
2013. júl. 24. 20:19
 9/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye. A szép kreol bőr nagyon is von. A hajad meg ne cseszd szét. 5 év múlva egyáltalán nem fognak ezek a dolgok érdekelni. ;) Most se kellene... Ne másoknak akarj megfelelni. Akinek nem tetszel, az ne nézzen rád.
2013. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg helyesen írni.


2. A göndör haj olyan erotikus kisugárzást kölcsönöz a nőknek, amire büszkének kell lenni. Ezt tartsd észben, és ne vasalgasd tovább.


3. És ha cigánynak néznek akkor mi van? Nem kell törődni ostoba, neonáci emberek véleményével.

2013. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!