Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolati szerencsétlens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolati szerencsétlenségem miatt érezhetem magam nullának?

Figyelt kérdés

Szar dolog ez. Valamennyire kulturáltan nézek ki, könnyen tanulok, nem vagyok túlságosan buta sem, jól tudok bánni az emberekkel (akik megérdemlik), sosem voltam ingyenélő fajzat; ha úgy vesszük, megvolt az életben mindenem (nem pénzbeli érték, hanem család, lakás, minden végtag, nagyobb eü problémák nélkül).


Egy kivétel azért van: normális párkapcsolat. Voltak próbálkozások, kevés sikerrel. És 22 éves koromra oda jutottam, hogy a fentiek ellenére mégis nullának érzem magam.


Lehetséges, hogy ha egyszer rám talál a szerelem, újból hinni fogok magamban?

Ki lehet iktatni az emberből ezt a hiányérzetet?


2013. máj. 29. 21:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Erre beleírom a nem pénzbeli értékekhez a lakást, nem vagyok normális. Amúgy 22/F.
2013. máj. 29. 21:28
 2/4 The Other ***** válasza:

1. Igen

2. Egyszer biztosan

3. talán

2013. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőbe' , kutyába' sose bízz, ezáltal, ne is erre alapozz...


Találd meg önmagad, aztán a párkapcsolat legyen egy plusz az életedben.

2013. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk kis korkülönbséggel. Én is nullának érzem magam, mivel nincs semmi, amiért küzdjek... Talán egyszer megtalálod életed nagy szerelmét, csak keresned kell. Muszáj lesz hinned magadban, mert anélkül semmi nincs. A hiányérzetet pedig csakis egyetlen módon lehet kiiktatni, de az túl veszélyes.
2013. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!