Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüzesség erény férfiaknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség erény férfiaknál?

Figyelt kérdés

Mert ha igen akkor Qvára erkölcsös lehetek, amekkora balf... vagyok. :D

20/F


2013. júl. 25. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hááát... én azt mondanám hogy önbecsülés kérdése.

Valakinek nem, valakinek igen. Döntsd el.

2013. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szüzesség megléte vagy hiánya alapból nem erény szerintem
2013. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennek a megítélése egyén függő, de 1000x jobb, mint 16 évesen abortuszra kísérni a csajodat!
2013. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, és mi tagadás nem sírom tele a párnámat esténként miatta...
2013. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőknél sem.
2013. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nőknél semmiképpen sem. ha szűz a lány azért nem mert tudja hogy tapasztalatlan vagy és esetleg elrontod. Ha már tapasalt a nő, akkor azért mert nem tudod teljesen jól kielégíteni a vágyait.

Ez olyan kérdés mintha nőnél az-e vagy sem.

És a válasz is ugyanaz...

De szerintem ha férfinál nagyobb többségben nem erény! Ha nőnél nézzük meoszlik a férfiak vélemyénye fel-felére .:)

2013. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
erény..nem erény..hosszútávra jó 1 nőnek, mivel nincsenek rossz szokásaid rövidtávra nem fog veled összejönni senki...mindenesetre a becsületeden nem ront, sőt.. az hogy nem vagy "raj csávó" rossz-e vagy sem?? az én szememben több vagy, mint ők..ja és van egy 19 éves ismerősöm akinek 3 éve van barátnője és szűz :D nem vagy egyedül.. 19L
2013. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem én is csak azért vagyok szűz mert még nem volt barátnőm. :D
2013. júl. 26. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!