Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legmegfelelőbb ajándék 3 hónap után?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy hatalmas közös fagyizás ebben a jó melegben!
2009. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fiúnak/lánynak? kor?
2009. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
fiúnak vagy lánynak ? mit szeret ? spor,zene, állatok stb....? :D
2009. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te mit erzel legmegfelelobb ajandeknak?

Attol is fugg, hogy adtatok-e mar ajandekot egymasnak? Es ha igen akkor mit?

2009. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lánynak. 16 . gyűjti ezeket a kis hülye plüssmacikat O.o , szereti a verseket meg az állatoakt is
2009. jún. 16. 20:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nemtom hogy ajándéknak számít e de első randinkra vittem egy rózsát.
2009. jún. 16. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Három hónap után szerintem semmi... egy jó közös program, ennyi. :)
2009. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor vegyél neki egy plüssmacikát, kis masnira köthetsz egy szép verset, és add át meglepetésszerűen. De azért elhívhatod fagyizni, kólázni, mintha nem is jutott volna eszedbe, hogy ajándékot vegyél neki. És akkor ott varázsolod elő neki mondjuk egy hátizsákból az ajándékot. :D Nálam bevált ez a stratégia, épp fel akartam húzni az orrom, hogy "persze, neki eszébe se jut", "biztos nem vett semmmit", és le akartam tolni, ott kólázás közben. :D
2009. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs: semmit --> -1 m
2009. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mar 3 honaposak vagytok akkor mar biztosan keszultek kozos kepek.Sztem a legjobbat hivasd elo,tedd egy szep keretbe es legyen ez az ajandek.Tuti jol mutatna a szobajaban egy kozos kep:) En is azt kaptam a baratomtol mikor 2 honaposak voltunk es kellemes meglepi volt.Azota is az asztalomon van...mar 17 honaposak vagyunk:)
2009. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!