Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék 1 hónap után?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja vagyunk együtt és mindjárt itt a karácsony. Fogalmam sincs hogy mit vegyek neki mert nagyon a kapcsolat elején vagyunk. Valami nem túl drágára gondoltam de azért mégis valami frappánsra. Segítsetek légyszives! :)
2010. dec. 14. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi az, amit te készítesz.
2010. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az én baratnöm is nem rég jár a baratjával ö egy képet készitetett magaról vett egy ari képtartot abba belehelyezte a képet és azt fogja ajándékozni a barátjá nak:)szerintem ötletes és nem is drága.:)
2010. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
képkeretes szerintem nem egyedi mivel szinte minden párkapcsolatban előfordul az elején főleg h nem tud mit akkor egy képkeret és a saját(vagy mást ábrázoló) fotó.. Vegyél egy-két kisebb fajta olcsóbb vicckönyvet, csomagold be szépen, majd írj bele valami poénos szöveget, idézetet vagy jókívánságot : D gondolj bele egy jó vicc mennyire feltudja dobni az embert ha ismered az illetőt jobban ha nem.. : )
2010. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Egyéni igazából csak akkor lehetne, ha te magad találod ki és nem máshonnan van az ötlet.
2010. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nemegészen 3 hónapja vagyok együtt barátnőmmel, nagyon boldoggá tenne ha egy képet kapnék róla... szal hiába nem egyedi ötlet, én nagyon örülnék neki.
2010. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ :) meggondolom mindegyik választ :))
2010. dec. 15. 20:24
 7/7 anonim válasza:
sziaaaa mit adtál neki ? ha szabad tudnom :D
2011. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!