Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz le mindenki emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz le mindenki emiatt (legfőképp fiúk)?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, de (ne nézzetek idiótának) úgy érzem magam, mintha 13 év alatt legalább 20 évnyi élettapasztalat szorult volna belém, mintha egy 20 éves nő lelkét zárták volna belém. No de most nem arra kell gondolni, hogy munka, egyetem stb... Viszont két húgomat szinte én nevelem(enni én adok nekik, iskolába én kísérem őket, én öltöztetem őket), édesanyám 60 éves, édesapám pedig 83(nem mellesleg 150 km-re lakik tőlünk), nagymamámat fél évig én ápoltam, amikor lebénult, vért izzadva tanulok az iskolában, és várom a pillanatot, amikor mehetek majd dolgozni, mert alig van pénze a családomnak, ezért megpróbálom a lehető legtöbbet megtenni értük.

Ha valaki rám néz, nem mondja meg, hogy 13 éves vagyok. Mindenki 16-nak vagy többnek hisz. Pedig nem hordok semmi kirívó ruhát, és a "sminkelés" fogalma nálam a szempillaspirál és a korrektor használatában merül ki. Igaz, kicsit vadóc természetem van, szeretem a rock, punk és a metál zenét, gitározok is.

Mellesleg is egyre nagyobb vagyok, nem tudok tenni elenne. Régen a kissé infantilis és őrült osztálytársnőim emiatt piszkáltak, még alsóban. Akkor nagyon zavart. De azóta megértettem, hogy ez csakis az előnyömre válhat a későbbiekben. Nincs olyan barátnőm, akivel úgy igazán el tudnék beszélgetni, mert az ő életük csak a "csini rucik" a "fiúk" és a "vásárlás" körül forog. A beszédkészségük, a viselkedésük, a szókincsük... Körülbelül mint egy harmadikos kisiskolásé. Nagyon sajnálom magamat is, és őket is. Nem értem... Szóval leginkább a 18 és 24 éves unokanővéreimmel szoktam tölteni a szabadidőmet.

Most is elkeveredtem egy baráti társaságba, mindenki kedves volt, mindenki aranyos. Volt ott egy srác, nagyon helyes, kedves ,és egész jól elbeszélgettünk, poénkodtunk, nevetgéltünk. Ő 17 éves. Na most, tudni kell , hogy ez egy ifjúsági önkéntes közösség, ahol vannak diákmunkákat közvetítő emberek is. Egyik alkalommal az egyik vezető mondta, hogy lenne az egyik rendezvényen munka. A fiúknak színpadőrzés, a lányoknak információs pult működtetése, sörös standoknál való takarítás stb... Miközben mesélt a vezető, rám nézett. Végül megkérdezte, hogy nekem lenne-e kedvem csatlakozni hozzájuk. Mondtam, hogy szívesen mennék, de van egy kis bibi, hogy én még csak 13 éves vagyok. Mindenki ledöbbent... Én meg elkezdtem kínosan nevetgélni.

Este, későn felajánlotta a cuki 17 éves srác, hogy hazakísér. Beszélgettünk, de elég távolságtartó volt. Úgy éreztem, mintha lenézne, amiért én "csak 13 vagyok". És igazából már többször is éreztem ilyent. Eleinte jóba voltunk, cseverésztünk, poénkodtunk, de amikor kiderült, hogy hány éves is vagyok, eléggé lelankadt a kedvük stb... Miután megtudják a koromat, elhidegülnek, lenéznek, hogy "áá, ez még csak egy 13 éves kis taknyos!". És nem csak a fiúk, még a lányok is ezt csinálják velem. És ez engem nagyon idegesít...

Könyörgöm, én erről nem tehetek... Így adta az Isten, ezt kell cipelnem magammal életem végéig.

Van valakinek valami tanácsa, ötlete, hogy mit tehetnék ilyen szituációkban?

Nagyon megköszönném a segítséget. :)

L/13



2013. júl. 19. 00:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érettebb vagy, de azért mondjunk szerintem ez sok ,hogy erre megoldást akarsz találni ,hogy ne 13 nak nézzenek:D. A mai tizenévesek úgy érzik mindenre készen állnak , de hát én nem tudom...:D szerintem ez röhej. Inkább várjál még és nézd meg menyit változol , mert még el sem kezdtél!!! 20/f
2013. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

az zavar hogy nem vagy idősebb? várj pár évet és az leszel

amúgy meg ha ilyen vagy, nem mindegy a korod?

2013. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
nem lenéznek, 13 év alattival kikezdeni bűn, ha történik valami, börtön jár érte.....
2013. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!:)

Nem érted, hogy nekem nincs agyi kapacitásom a korombeliek fárasztó trécseléseihez? Nem tudok babázni. :D Egyszerűen nem köt le... Olvasni viszont szeretek, de nem olvashatok 20 éves koromig, folyamatosan. Amúgy meg, tudok főzni. Mint már említettem, én látom el a két húgomat. :) Reggeli, hazajövünk az iskolából, ebédet főzök, a csajokat elviszem a különóráikra, esetleg anyu vigyáz rájuk egy kicsit, de nehezen bír már mozogni, nem tudja őket felügyelni, és én is megyek a dolgomra. 6 éves korom óta hegedülök, heti 3x1 órát és kosarazok(az szerencsére MÉG ingyen van). :)

De köszönöm a segítőkész kommenteket.... ;))

2013. júl. 19. 00:27
 5/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most már kedves második.
2013. júl. 19. 00:27
 6/26 A kérdező kommentje:

Negyedik: Mi történne? Vannak elveim. :D

És én se szexre meg miegyébre gondoltam az első barátommal. :"D Kicsit úgy látom félreértettetek. :)

Várok én, türelmesen várok, és csak úgy repülnek az összezsúfolt napjaim...

2013. júl. 19. 00:29
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Minden tizenéves kis liba baromira érettnek hiszi magát pedig rohadtul nem azok... Igazából egy tipikus húsz éves csaj is fényévekre jár az érettségtől.
2013. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

Édes Istenem, bárcsak ennyi értelemmel és intelligenciával lenne megáldva a 17 év fölötti korosztály mint amennyivel Te is rendelkezel 13 éves létedre...

Nézd, tudom, hogy nehéz, de légy türelemmel. Változtatni ezen nem tudsz, egyik napról a másikra nem leszel évekkel idősebb. 13 éves létedre már így is túl sok mindent viszel a válladon, legalább az idősebb lét terhét ne akard pluszban cipelni. Gyerek vagy, előtted az élet, Neked még élned kell. Leszel még felnőtt, talán még több teherrel a vállaidon mint most, de elsősorban gyerek vagy. Ki kell használnod ezt mert többé nem leszel az. Oly rövid ez az idő, amit önfeledt vidámsággal, játékkal lehet tölteni, ne szalaszd el. Tíz, húsz vagy éppen negyven év múlva talán vissza is fogod sírni a mai időket. Lehetsz komoly, lehetsz érett és viselhetsz sok mindent teherként, de maradj gyerek! :)

2013. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Értem.. Szóval én is egy ilyen "tizenéves kis liba" vagyok. Köszönöm e kedves szavakat. Majd ha átélted azt, amit eddig én, akkor hívhatsz "kis libának". Jó ötlet volt kérdést kiírni, de most komolyan... :D Szórakoztató, hogy az emberek mennyire evidensnek tartják azt, hogy "Tizenéves? Takarodjon babázni és fogócskázni!" :D
2013. júl. 19. 00:35
 10/26 A kérdező kommentje:
Kilenceske: Köszönöm a biztatást! Bárcsak lehetne normális, önfeledt s vidám gyerekkorom... :) De sajnos ez nem ilyen egyszerű, hogy most mindent eldobok. A szüleimnek és a testvéreimnek szüksége van rám, és nem tehetem meg velük azt, hogy "önfeledt gyermekkort éljek". :) De akkor várok... Időm mint a tenger... :)
2013. júl. 19. 00:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!