Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bűntudatom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bűntudatom, ha megnézem az exem Facebook profilját?

Figyelt kérdés
Mindig azt gondolom utána, hogy minek néztem meg? Miért kellett rákattintanom? Ha 1 hétig kibírtam anélkül, hogy ne nézzem meg, akkor minek kellett most? Ilyen gondolataim vannak, és bűntudatom van. De miért?
2013. júl. 27. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
helyettesírsd mással
2013. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit?
2013. júl. 27. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
2013. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Á, akkor azt hinné, hogy még szeretem vagy ilyesmi. Nem szerepel az ismerőseim között amúgy.
2013. júl. 27. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerepel az ismerőseid között, akkor azt még én sem értem, hogy miért van bűntudatod, hacsaknem tudat alatt még igazából szereted őt és arra vagy kíváncsi, hogy van-e már valakije, mióta nincs veled. 31N
2013. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van valakije már régebb óta. Nem ez a gondom.
2013. júl. 27. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Még érdekel mi van vele..ez természetes!Meddig voltatok együtt?
2013. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sokat...
2013. júl. 27. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!