Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ez így folytatódik, elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez így folytatódik, elveszítem az összes barátomat. Mit tehetnék, hogy ezt megakadályozzam?

Figyelt kérdés

A baráti társaságom 80%-ának van barátnője. Ők egyre inkább ritkábban foglalkoznak a barátaikkal. Ez a tendencia évről-évre egyre rosszabb. Már hétvégenként így is nagyon ritkán tudok valami programot csinálni, mert mindenki barátnőzik.

Mi lesz így velem pár év múlva, ha mindenki elfelejti a baráti társaságát és a barátnőjének éli a mindennapjait?


Beleborzongok, ha belegondolok, hogy milyen magányos leszek. :(


2013. júl. 28. 17:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
úgyse tudsz csinálni semmit. ha ők is annyira akarnák,mint te, akkor törnék magukat, hogy összehozzátok ezeket a találkozókat...
2013. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy számodra megfelelő barátnővel ezeket mind meg lehet csinálni. Bár a horgászatot én se támogatom, de a többi az jó dolog.
2013. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jó, tök mindegy. Úgysem lesz barátnőm és a barátaim miatt aggódom inkább.
2013. júl. 28. 19:18
 14/19 anonim ***** válasza:
Szervezzetek közös programot. Ami nem a bebaszás, és a diszkóóó, hanem közös sütögetés, kirándulások, stb.
2013. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem partnerek ebben, mert ők kettesben akarnak lenni...
2013. júl. 28. 19:43
 16/19 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy ki az a hülye, aki azt akarja nézni végig, hogy nyalják falják egymást?
2013. júl. 28. 19:44
 17/19 anonim ***** válasza:

haah, megakadályozd, háát semmit. Normális hogy idővel lesz barátnőjük. Vagy barátjuk ha lány. Ezt amúgy se kéne megakadályozni, persze értem, de hát ez így van.


Amúgy azért barátnő mellet is lehet időt találni ilyesmire, csak akkor úgy látszik ők nem akarják.

2013. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért nem lesz sose barátnőd? És egy barátnővel is lehet sok (szép) dolgot csinálni, csak ezt nem elmesélni kell, hanem átélni.
2013. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon együttérzek veled kérdező . Én is csupa családos ,gyerekes embert ismerek , senki nem ér rá jóformán semmire , ha meg igen akkor a párja rosszalja , és akkor én a szingli , akinek nincs senki felé kötelezettsége érezzem magam rosszul ,hogy most nekik otthon ez konfliktus ,mert nem tetszik a férjnek ,hogy a neje eljár ide-oda . Ezért nem is nagyon merek hívni senkit sehova , szórakozóhelyre főképp nem . Aki meg menne , van rá vágya az a férjétől nem mer mert majd akkor az is el akar menni egyedül a felesége nélkül szórakozni és azt meg már megint a nej nem szeretné , szóval szinglinek lenni akinek csak páros ismerősei,barátai vannak ,na hát az egy nagyon hálátlan dolog . Nem igen lehet velük programokat szervezni . Meg mindenki inkább párt keres ,mint barétokat . Én meg csak úgy élvezném egy kicsit az életet kötöttségek nélkül . De hát így nem nagyon lehet .
2013. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!