Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem az életem további részében ha ez így folytatódik?

Figyelt kérdés
Egyik legnagyobb gondom a magány. Ez még viszonylag elviselhető lenne. De ott van a másik nagy probléma: nincsenek barátaim.Még azt sem mondhatom,hogy van legalább 1 olyan ember akit annak tekintenék. Kezdek arra gondolni,hogy velem van a probléma,hogy én nem vagyok képes barátságot senkivel sem barátságot kialakítani. Egyre jobban kezdek kétségbe esni. Valaki tudna segítséget adni vagy tanácsot,hogy mit kéne tennem? 18/F

2012. dec. 4. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nem jársz suliba? vagy valamilyen különórára? ott nem megy nehezen, hacsak nem vagy abszolút zárkózott típus..:)
2012. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Nem tudom, talán gyerekkorodban is inkább társaságkerülő lehettél, így nem is volt semmiféle mintád a barátkozásra, és nem tapasztaltad meg a barátság pozitívumait. Ha tanulsz, akkor nézz szét a haveri körben, hátha akad valaki, akivel megértitek egymást. Ha dolgozol, akkor ott próbálj kutakodni. A lényeg az, hogy merd vállalni a véleményed. Ha néma maradsz, akkor senki sem fog odafigyelni rád. Ha viszont vállalod azt, hogy önálló véleményed van, akkor előbb-utóbb biztosan lesz olyan ember, aki azt fogja mondani, hogy "jé, ez a srác ugyanúgy gondolkodik, mint én". Keress magadnak valamilyen társaságot (klubot, nyelvtanfolyamot, sportot stb.), ahol haverkodhatsz.
2012. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Járj el bulikba, sportolni, beszélgess emberekkel. Akik szimpatikusnak találsz, keresd a társaságukat.
2012. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2012. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen járok suliba, Azzal sincs probléma ha beszélgetni kell valakivel vagy ha olyan helyzetbe kerülök. Így nem mondanám magam teljesen zárkózottnak,szerintem én abba a kategóriába tartozom akik csak szimplán csöndesebbek/kevesebbet beszélnek.
2012. dec. 4. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj keresni egy olyan társaságot, ahol te is jól érzed magad..

Ne zárkózz el annyira, ne csak arra várj, hogy feléd nyissanak, hanem te is nyiss mások felé.

Keresd az emberek társaságát és már is előrébb leszel.

Próbálj megnyílni feléjük jobban és talán idővel majd viszonozzák.

2012. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!