Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek vele ha a 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele ha a 14 éves hugomból egy nagyon nagy r*banc lett?

Figyelt kérdés
az a helyzet ,hogy mióta bekerült a suli népszerű csajai közé azóta nagyon megváltozott és úgy viselkedik mint ők.Minden héten discoba jár a barátnőivel és hetente új pasija van.Már egy éve nem szűz.Anyukánk még meghalt mikor a húgom 2 éves volt apukánk "nevelt".Apukámnak meg nem szeretném elmondani a hugomról a dolgokat mert agyon verné.:/.Nem érdekli igazán mi van velünk..Igazából jó a kapcsolatom a hugommal és őszinte velem(ennyiből büszke vagyok rá,hogy nem hazudik nekem),de én ezt már nem bírom,hogy igy viselkedik mikor ezt elmondtam neki csak annyit mondott,hogy ha nem tenné ezt akkor megutálnák a "barátnői"..De ez akkor sem normális bármennyire is szeretem már nem bírok vele.Nem hallgat rám.

2013. júl. 30. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kicsit rosszul fogalmaztam , az a pofon józanító is tud lenni de ha már elkoptatta a száját akkor igen azt mondom hogy 1-2 pofont kell adni mert azért határt tudjon már 14évesen szabni (1-2 pofont nem a zöld foltokra értem )
2013. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igazából azért csinálja ezt ,mert mielött bekerült ebbe a társaságba nem igazán voltak barátai.És attól tart ha nem csinálja azt amit a többiek mondanak akkor nem lesnek barátai.Eddig 2 fiúval feküdt le.Az egyikkel 8 hónap után a másikkal meg 6-7 hónap után.Akkor még egész hosszú kapcsolatai voltak.Remélem jobb mikor jövöre elballag majd általánosból és utána gimibe megy.
2013. júl. 30. 16:38
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
ha tényleg ribizli lett add már meg az elérhetőségét... hátha ràrepülhetek!
2013. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
utolsó!takarodjál a faszomba!de ha gondolod velem megbeszélhetsz egy talit,hogy szétüsselek;)
2013. júl. 30. 19:04
 15/15 Ács Petra válasza:

kérj meg pár haverodat h vegyék hüjere

tanulmi fog belöle

2013. aug. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!