Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb a barátnőmnek vibrációs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb a barátnőmnek vibrációs gyűrűvel a szex mint velem?

Figyelt kérdés

Vettünk barátnőmmel egy vibrációs gyűrűt kipróbálni, 2szer használtuk, neki nagyon jó, nagyon fellelkesült, minden nap szeretné használni.Holott eddig nem szexeltünk minden nap.

Én örülök neki, hogy élvezi és örül neki, viszont az rosszul esik, hogy most hirtelen felbuzdult, értem meg nem volt ilyen lelkes.

Ő azt mondja erre, hogy "nem jobb, csak más" ez nekem olyan kamuszagú, ha nem lenne jobb akkor nem akarná minden nap, gyűrű nélkül persze nem akarta minden nap, és ilyen gyorsan sem élvezett el.Erre meg azt mondta, hogy az újdonság varázsa.

Most akkor tényleg jobb a nőknek egy ilyen vibrációs gyűrűvel mint a párjukkal?Mik a tapasztalataitok?


2013. júl. 30. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki te! Most annyit nem megér, hogy többször vele légy?
2013. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pusztitsd el..

"..egy gyűrű mind fölött

egy gyűrű kegyetlen.."

2013. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!