Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért veszik fel a stopposokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért veszik fel a stopposokat annyira kevesen? (kivéve ha jó csajról van szó, mert nekik mindenki megáll, aki teheti)

Figyelt kérdés

Mostanában kétszer is kellett így utaznom, és vagy 50 autóból 1 vett fel.

De az egyik lány ismerősöm, aki szép is, azt mondja, hogy gyakorlatilag amint kiteszi a kezét, már meg is állnak.


2013. júl. 31. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudod a választ a kérdésedre.
2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert félnek,hogy kirabolod őket vagy ilyesmi én se állnék mg pasinak,ha helyes se.Viszont én lány vagyok és nekem is könnyű csak szűrni kell az embereket mert nem mind1 kihez ülök be.
2013. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nőt nem ütnék meg,de ha egy 50 kilós nő tart út közben kést a tökeimhez,akkor azt könnyebben legyűröm,mintha egy 100 kilós pasi.

Érted? :D

2013. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem általában alaptalan a bizalmatlanság...

Nekem eddig csakis látásból ismerős, vagy nő, vagy külföldi állt meg.

De többségben külföldi.

Akkor ez biztos magyar szokás...

2013. júl. 31. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok olyan történet volt régebben, hogy akár még csinos csajok is beülve az autóba kirabolták a sofőrt. Ezeket a sztorikat az ember nem felejti el! Ajánlották is, ha valaki egyedül utazik akkor semmiképp se vegyen fel stoppost.

Én is csak ismerőst veszek fel, a többiek gyalogoljanak.

28F

2013. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Nem szoktam felvenni stoppost, még jó csajt sem. Így járt...
2013. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rossz helyröl nézed a világot. "Mostanában kétszer is KELLETT így utaznom". Azt hiszem nekem sem kellene egy ilyen utitárs.
2013. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit sok a baltas gyilkos manapsag...
2013. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7es, ezt úgy értettem, hogy nem volt vagy busz közeli időben, vagy pénzem a buszra.

Pontosabb lenne úgy, hogy gyalogoltam, és próbálkoztam ezzel, mert valahogy nem jó ezer fokban gyalogolni.

Minden esetre elég fura nekem, hogy az emberek mennyire nem bíznak már egymásban.

2013. júl. 31. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!