Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban hogy egyszer mindenki visszakapja az élettől?

Figyelt kérdés
tudtok olyan példát hogy az illető visszakapta ugyanazt a sok rosszat amit a másiknak okozott?

#rossz #élet #visszkapni
2013. júl. 28. 18:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hát remélem!
2013. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit hiszek a Karmában, szóval igen.
2013. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nem pontosan ugyan azt, de lényegében mindenki vissza kapja, azt, amit másoknak ad. a jót is és a rosszat is.
2013. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
igen, mert én is hiszek a karmában. ha nem így lenne, akkor az elég nagy gáz lenne. valahogy úgy is visszakapja mindenki... lehet, hogy 10, 20 vagy épp 30 év múlva, lehet hogy 1 hét múlva. tudok példákat is.
2013. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem h ez működik
2013. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én már leszarom, hogy a rosszat visszakapja-e...

de a jót remélem, hogy igen, meg hogy kárpótol az élet.

2013. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Végülis elképzelhető, hinni bármiben lehet,hogy megéri-e az majd kiderül.

Ismerek olyan embert aki sok szemétséget csinált és más módon vissza kapta. De,hogy e miatt azt nem tudom.

2013. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
remélem, hogy igen. mindenkinek van gyenge pontja amit egyszer valaki megtalál és kihasznál!
2013. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ez hülyeség. Van, aki visszakapja és van, aki nem. Sokszor meg olyan kapja meg, aki nem azt érdemelné. A világ nem így működik. De nem is érdekel, ha valaki rosszat tett velem, attól örülök, hogy megszabadultam.
2013. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne. Sok embert ismerek, akik patkányok voltak mindig is és a legjobban élnek.
2013. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!