Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Elmagyaráznátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elmagyaráznátok ezt nekem? (lent)

Figyelt kérdés
Ahogy látom elég sok GYIK felhasználó azt írja hogy nem próbálkoznak be egy szép lánynál, inkább maradnak az átlagosnál, mert akkor biztonságban érzik magukat.Magyarán mondva csak beéritek ezekkel a lányokkal?Bocsi ha hülyén fogalmaztam.:D

2013. júl. 31. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én meg már úgy vagyok vele leszarom úgy a külsőt, hogy nagyon elmerüljek a részletekbe .. legyen jó az összkép és ennyi. Az hogy relatív "jó csajnál" vagy "átlag csajnál" próbálkozol tök mind1, a vágyakat nem a külső határozza meg :D Szerintem a komfort zónába maradni a legnagyobb lúzerség, én mindig kilépek belőle, és próbálok minél jobbat, én nem érem be a számomra nem jóval és te se tedd... gondolj csak bele, összejön veled egy csaj és érzed, hogy csak kis átlagnak tekint, az neked hogy esne??? A nők se hülyék, és levágják (a legtöbbje) :D
2013. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi, megfogadom a tanácsot :D

10-es: Szerintem ne tedd tönkre a szervezeted mindenféle sz*r porral meg étrendkiegészítővel.Járj el valahova sportolni, mondjuk tenisz,foci,kézi,akármi.:D

Meg fogod találni az igazit ne aggódj!:)

2013. júl. 31. 18:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező azok nem szar porok hanem testsulynövelőporok amik teljesen természetes fehérjét tartamaznak és ahoz hogy az embernek izma legyen vagy nagyon drága ételeket kell enni vagy ilyen port szedni edzés mellet mivel hogy az izmok fehérjéböl állnak össze én eknek a poroknak a segitségével szedtem fel 6 kiló izmot eddig 42 kg voltam most pedig 50 kg. Ja és 15\f
2013. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs attól gázabb, ha valaki port használ, mert attól nem leszel izmosabb, csak úgy látszik. Már bocs. :D Egyébként 15f, és néha sportolok, súlyzózok, ilyesmik. Az én formám sem lenyűgöző, de van még időő. :D
2013. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az igazság az hogy én már egyáltalán nem próbálkozok senkinél sem mert még az átlagos lányoknak sem kellek a külsőm miatt. Ronda vagyok de már egyáltalán nem problémázok ezen beletörődtem hogy semelyik lánynak sem kellek. 17/F
2013. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!