Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? El kaphattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El kaphattam a nővéremtől? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A párom el utazót 8 napra,én ide hoztam a nővérem,neki viszont alkalmi kapcsolatai vannak,hol ennél hol annál.és ide is ide hozott egy pasit,és rajtam furcsa dolgok történnek,szerintem hüvely gombám van.Jól voltam aztán párom haza jött össze bujtunk és utána jelentkezett. de ö nem csal meg nagyon szeretjük egymást. mit tegyek?
2013. aug. 1. 08:52
1 2
 1/20 -=Koldus=- ***** válasza:
50%
Lehet van egy rossz hírem. Kitalálod?
2013. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát persze, hogy nem csal meg! :)
2013. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
A gombát bárhol el lehet kapni.Ez nem csak megcsalás kérdése...
2013. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
A nővéredtől nem kaphattad el, csak a párodtól!!
2013. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de a párom nem olyan ismerem,és tesommal tusoltunk együtt is,
2013. aug. 1. 09:04
 6/20 A kérdező kommentje:
mi az a rossz hír?
2013. aug. 1. 09:07
 7/20 anonim ***** válasza:

Legjobb, legvalószínűbb esetben candida gomba. Keress rá google-n. De dokihoz mindenképpen menj.

Átadásának tipikus módja ugyanannak a törülközőnek a használata (amivel más a fenekét törli, azzal te a puncid).

2013. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha egyutt tusoltok az nem baj, max ha egymast szappanozzatok (ott is). Gondolom ez nem volt?
2013. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelygomba bármitől ki tud alakulni, akár egy rossz alsótól is, főleg ebben a melegben. 10 percet ülsz egy helyben, beizzadsz és kész, ott a gomba, ehhez nem kell semmi extra körülmény. Wc ülőkéről is képes terjedni, ez nem baktérium, hogy cseppfertőzéssel terjed.

Néhány dologra lehet belőle következtetni: gyengült az immunrendszered, gyengült a hüvelyed savassága. Használj intim mosakodót, főleg ebben a melegben nagyon hasznos, szedj vitaminokat. Ha ennyitől nem javul, irány a doki, mert a Candida Albicans (ha az) tud komolyabb fájdalmas tüneteket is okozni

2013. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 -=Koldus=- ***** válasza:
89%

Téged sem az eszedért szeretnek az már kiderült.


A gombát mindenképpen a pasidtól kaptad el, legalábbis a leírásod alapján azután jelentkeztek a tünetek, miután együtt voltál vele. Nem feltétlen csalt meg a barátod, de szerintem egy pasi nehezebben kap el gombát intim tájon, mint egy nő, de lehet rosszul tudom.

2013. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!