Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak addig érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig érdekelnek a férfiak, amíg az ágyban vagyunk?

Figyelt kérdés

Nem szeretek magamról beszélni, és nem igazán érdekel a másik sem. Nem szeretem megosztani pl. a problémáimat, csak azzal, akiről feltételezem, hogy segíthet rajta. Mást minek traktáljak vele? De azt sem szeretem, ha a másik pl. a munkahelyi gondjairól beszél. Mit tudok én kezdeni vele? Semmit. Meghallgatom, de nem igazán figyelek oda rá. Bár azt mondják, hogy jó hallgatóság vagyok, de nehogy kérdezzen valamit, mert lehet, hogy nem emlékeznék semmire.

És nem igazán tudom elképzelni, hogy mit kezdenék velük a nap 24 órájában, ha egyszer valaki össze akarna költözni velem.

Hogy tudnám elérni, hogy oda tudjak figyelni?


2012. júl. 17. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
célszerű olyannal összeköltözni, akinek érdekelnek a problémái. De szerencséd van, ha olyan pasit találsz, aki nem szeret beszélgetni :)
2012. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem szeretél igazán még senkit ha így érzel hogy nem tud senki se felcsigázni
2012. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 perfectlie ***** válasza:
100%
Férfit bármikor találsz olyat,aki nem akar beszélgetni...a baj,hogy nőböl viszont nem ismerek ilyet,pedig nem ártana.
2012. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz egy olyan ember kell, aki iránt érdeklődsz, sőt, akibe szerelmes vagy. Komolyabb érzelmek nélkül nem várhatod el magadtól, hogy tátott szájjal hallgasd a másik mondókáját. Lényeg az, hogy ne nagyon menj bele olyan kapcsolatba, ahol semmit nem érzel, mert még jobban belefásulnál ebbe a "jó hallgatói" szerepbe.
2012. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha nem lenne szexuális vágy, nem is akarnék együtt lenni senkivel. De van, és ráadásul igen erős. Ha sokáig nincs tartós kapcsolatom, rendszeres nemi élettel, akkor teljesen kikészülök idegileg, és fizikailag is.
2012. júl. 17. 14:48
 6/7 perfectlie ***** válasza:
100%
Akkor te egy férfi aggyal gondolkodó nő vagy:)
2012. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
marad az alkalmi szex sok különböző partnerrel, hátha találsz olyat akire tudsz figyelni, aki elég érdekes neked
2012. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!