Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi férfiak ugye a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi férfiak ugye a szexre vágyunk de akkor a nők mire vágynak?

Figyelt kérdés
párkapcsolat

2013. aug. 2. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem az a bajom, hogy még mindig szentnek állítják be a nőket, holott nem azok.
2013. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De ki állítja be őket szentnek?

Azt el kell ismerned, hogy biológiailag a hímekbe van kódolva hogy minél többször és több egyeddel szaporodjanak, a nőkbe inkább az anyaság és a biztonság keresése. Ez biológia és nem szentség.


Abban igazad van, hogy a mai társadalomban felborultak a szerepek és az is igaz hogy mindez egyén függő is.


De szerinted hogy esik az ember lányának amikor dől itt a cinizmus és a nőgyűlölet ezen az oldalon? Hogy a nőket a pénz érdekli, meg milyen lotyók? Kik? Vannak olyanok is, de nem mindenki, sőt.


És mielőtt azt mondanád, hogy ez fordítva is igaz, tudom, vannak nők akik itt sírnak, hogy milyen szemetek voltak velük a pasik. Éppen ezért nem gondoltál még arra, mennyivel szebb világ lenne, ha nem egymást okolnánk, kritizálnánk, hanem megpróbálnánk tágítani a nézőpontunkat és nem általánosítani?


Ez egy baráti kérdés volt, nem kötekedés.

2013. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nézd, én azt vettem észre, hogy sok biológiai tézist manapság nyugodtan felül lehetne írni. Ma már pl. sok nő egyedül is megállja a helyét, képes az önellátó életre, megvan a biztonság.

ami a szexet illeti, nekem egyre inkább az az érzésem, hogy ez a "egy férfival csinálni, nem többel" csak egy társadalmi nyomásra elfogadott dogma, ugyanakkor szintén eléggé idejét múlt. Ha ennyire mereven igaz lenne, akkor nem lenne sosem, senkinek kalandja, mivel ehhez is két ember kell. A kolis csajokról és másokról is elég sok sztorit hallani, élvezik ők az életet elég rendesen.

Túl nagy különbség azért sem lehet a nemek között, mert különben élni sem tudnánk.

Egyébként a nők sokkal durvábbak a férfiakkal szemben, mint fordítva!

2013. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"tudom, vannak nők akik itt sírnak, hogy milyen szemetek voltak velük a pasik. Éppen ezért nem gondoltál még arra, mennyivel szebb világ lenne, ha nem egymást okolnánk, kritizálnánk, hanem megpróbálnánk tágítani a nézőpontunkat és nem általánosítani?"


A nő választ. Ha nekik ezek kellenek, azért ők a felelősek.

2013. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!