Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi sunyi lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi sunyi lány a világon?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal napokig...itt gyk-n ismertem meg...jól elbeszélgettünk, majd nemrég letilt, nem válaszol...jah és mellesleg számítok rá, hogy ezt olvassa...nevet nem mondanék.
2013. aug. 3. 01:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
jesszus, ne legyél pszicho, ez olyan gyerekes
2013. aug. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az zavar, csak ha valami van akkor írja meg h bocsi de menj a francba...és akkor felfogom oszt csá..."


Azért nem szokták ezt csinálni, mert az utat nyit az anyázás vagy a könyörgés felé. Az meg nem tesz jót egyik félnek se. Azt mondod, nem tennéd, de akkor esetleg kivétel vagy. A legtöbben megteszik. Ha kicsit magadba nézel, ennek a kérdésnek a kiírása is egy elég fura reakció a részedről. Felejtsd el, lépj tovább. Nem ér annyit, főleg csak pár nap beszélgetés után.

2013. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#22: kaptál tőlem egy zöld kezet...egyet is értek veled, csak ha az én szemszögemből nézem akkor kicsit kitolás...

Ha úgy ismert volna meg aki szidja a csajokat meg stb...akkor meg is érteném :D

Csak ha megmondja h ez meg az, akkor azt mondom h oké, oszt szia :D

2013. aug. 3. 02:00
 24/31 anonim ***** válasza:
A tini csajoktól ne várj semmi jót, kegyetlen, gonosz teremtmények, én is csak szexre használom őket, másraa úgysem jók. Aki kivétel az meg foglalt vagy aszexuális pechemre. :/
2013. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, de kétlem, hogy változtatna bármin is ez a kérdés :)
2013. aug. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én együtt-érzek veled maximálisan. Micsoda mesébe illő történet marad el. Képzeld el, majd az unokátoknak mesélnétek, hogy a nagyival valamikor itt, a GYIKon, a "Szerelem, szex" kategóriában, a "Miért zavar, hogy borostás a puncim?" kérdésnél ismerkedtünk meg.
2013. aug. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%

2:00-nak van igaza, kapta a zöld pacsit.

Az a baj a nőkkel, hogy felszínesek, anyagiasak, és csillagászati elvárásaik vannak, természetesen mindez úgy, hogy nulla vagy nagyon minimális ellenszolgáltatást nyújtanak mindezért. Ha nem lógnak a nemzetibankok a zsebedből, nincs sportkocsid, vagy nemvagy Justin Bieber, akkor ott szivatnak meg ahol tudnak.

2013. aug. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
de jó h a nők a hibásak azért mert,jónéhányan nyomik itt. XDDDD
2013. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!