Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs ennyire önbizalmuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs ennyire önbizalmuk az embereknek?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen jellegű kérdést látok hogy: "gáz-e ha valakinek fogszabályzója van" , "gáz-e ha nem vagyok izmos" , "gáz-e hogy csak ekkora a péniszem" , "gáz-e ha sok anyajegy van rajtam" , "gáz-e ha egy lánynak nagy a feneke" , "gáz-e ha még nem voltam nővel" stb. stb. azért ebbe a témába teszem fel a kérdést, mert általában, itt vannak az ilyen kérdések, hogy "gáz-e ha..." és félnek az emberek randizni, kapcsolatot kialakítani, mert ilyen hülyeségeken agyalnak. Szerintetek miért van ez?! Nem az ilyesmi a mérvadó, mikor két ember találkozik, randizik, jár stb. Tényleg ilyen kicsiségeken megéri idegeskedni?
2009. okt. 25. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A folytonos megfelelni akarás a magyarázat szerintem...

Sajnos én is ilyen vagyok, egyszerűen nincsen önbizalmam, és mindíg magamban keresem a hibákat, és minden kis apróságon emésztem magam... :(


16/L

2009. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de könyörgöm, ha két ember mondjuk jól megérti egymást, és jól elvannak együtt, akkor nem mindegy hogy mondjuk mekkora a farka, vastag-e a karja, fogszabályzója van-e. Szerintem, ha két ember randizik már, vagy együtt jár, akkor ezek nem mérvadóak... sokkal mérvadóbb hogy milyen ember a másik, nem a kis hibáit fogjuk nézni, ami lehet hogy nem is hiba, csak saját maga veszi annak, lehet hogy másnak fel sem tűnik. Megfelelni akarás, igen sajnos, ez lehet, a sok szétgyúrt felfújt srác a tévében, a sok agyonplasztikázott divatmodell, ezek lettek a mérvadó szépségetalonok?
2009. okt. 25. 12:08
 3/14 anonim ***** válasza:
tényleg mindenki magában keresi a hibákat (én is) hiába mondogatom magamban hogy vannak nálam rosszabbak is csunyábbak is szebbek is okosabbak butábbak stbstb. a gond ott kezdödik hogy embernek születtünk, és gondolkodunk =)
2009. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hihi utolsó :D ez a válasz tetszik:)))
2009. okt. 25. 12:13
 5/14 anonim ***** válasza:
ezek mind 14-16 éves korosztály, akiknek kb eccer minden gáz. mindenkire féltékenyek, irigykednek, rosszul látnak bizonyos dolgokat pl a pénisz mérete a legnagyobb problémájuk az életben, stb. sztem ennyi az egész. nemfeltétlen önbizalomkérdése ez, hanem az h egyfolytában túlakarják szárnyalni egymást. az osztály jócsaja, klárika, akinek 36os a lába, akkor másnap emőke megkérdezi h gáz e hogy neki 37-es a lába....
2009. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Látom, te (kérdező) nem érted ezt a dolgot, mivel neked nincs ilyen problémád. (Így könnyű!)


Ez azért van, mer valószínűleg észreveszik a problémát magukban ezek az emberek. Ezeket a kérdéseket azért teszik fel, mert a problémájukat eleinte kétségként kezelik, és be akarják mesél(tet)ni maguknak, hogy nem gond és nem létezik; ahelyett hogy megoldanák a problémát.

2009. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát, nekem is vannak hibáim, mint mindenki másnak, pl. az alsó fogsorom kesze-kusza. Mégsem stresszelek, ha mondjuk egy lánnyal randit beszélek meg. Igen, ezért nem értettem. De van benne valami amit mondasz:-)
2009. okt. 25. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 19 éves lány vagyok, de nincs önbizalmam, mert mindenkinek meg szeretnék felelni... Tudom, hogy gáz, de ez van sajnos.


Nem vagyok valami nagy szám csaj, de belsőleg értékes embernek tartom magam.

2009. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kolosszus22 ***** válasza:
14:16-nak, részben igaz, de ha az ember a pl. külsejével nincs megelégedve akkor max megnyugvást kereshet, de nem változtathat(pl. farkat növelni nehéz:D)!
2009. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A csapból is ez folyik:ha neked nagy orrod van ásd el magad vagy menny plasztikára a tv-ben is mit lát az ember, az újságokban a modellek mindehol tökéletes emberek az(énekes színészek) minden ember valahol hasonlítani akar rájuk azért a nagy megfelelni vágyás.
2009. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!