Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs ennyire önbizalmuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs ennyire önbizalmuk az embereknek?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen jellegű kérdést látok hogy: "gáz-e ha valakinek fogszabályzója van" , "gáz-e ha nem vagyok izmos" , "gáz-e hogy csak ekkora a péniszem" , "gáz-e ha sok anyajegy van rajtam" , "gáz-e ha egy lánynak nagy a feneke" , "gáz-e ha még nem voltam nővel" stb. stb. azért ebbe a témába teszem fel a kérdést, mert általában, itt vannak az ilyen kérdések, hogy "gáz-e ha..." és félnek az emberek randizni, kapcsolatot kialakítani, mert ilyen hülyeségeken agyalnak. Szerintetek miért van ez?! Nem az ilyesmi a mérvadó, mikor két ember találkozik, randizik, jár stb. Tényleg ilyen kicsiségeken megéri idegeskedni?
2009. okt. 25. 11:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ez a megfelelni akarás is a nyugati szenny átka,mint nagyon sok minden szerintem.....
2009. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert az emberek mindig a szépet keresik, főleg egy másik emberben. Így vagyunk beállítva, jobb génállományt akarunk tovább vinni stb. Te is jobban megnézel egy szép lányt, nem? Abban viszont igazad van, hogy apróságokon felesleges aggódni, mert az összkép számít.
2009. nov. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Önbizalom kell,de könyörgöm annyi igénytelen ember van,én konkrtéan el is várom egy csajtól,hgy sportolojon,edzen,csinos legyen,nem lehet erajta túlsúly mert utálom és kész,öltözzön nőiesen,hosszú ápolt haj.Igen nagyok az elvárásaim,de én is kiteszek magamért,szoli,kondi,piperkőc,jól öltözöttség.Így lehet nagyképű vagyok,de hozzám egy nagy mércét meg kell ütni,hogy egy csajjal szóba álljak,toppon kell lennie,hálistennek már megtaláltal az ideálisat.


22F

2009. nov. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sok fiúnak (köztük Nekem), azért nincs önbizalma, mert 1. félnek a visszautasítástól 2. félnek, hogy szégyenben maradnak mások előtt 3. rengeteg elvárásnak kell megfelelni egy fiúnak ebben az anyagias, média szennyes világban.

A lányok meg GONDOLOM, azért, mert azt hiteti el Velük a média, hogy, úgy kell kinézniük, mint a CKM címlapos lányoknak, pedig az Ő fotóik is retusálva vannak. 21/önbizalomhiányos, nem csajozós srác

2009. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!