Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem egy hónapig szabin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem egy hónapig szabin van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Utazás közben szoktunk néha találkozni, de most szabin van. Nagyon hiányzik, itt lakik nem messze, de nem mehetek oda, hogy bocsi, de hiányzol... Szomorú vagyok. Mit csináljak, hogy láthassam? Itthonról se tudok elszökni, mert nem tudom kimagyarázni.

2013. aug. 3. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok??
2013. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
felnőttek... :(
2013. aug. 3. 21:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak mert nem nagyon értem miért kell otthonról elszökni?
2013. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bocsi,de kiről van szó?
2013. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány, ő a fiú. van párom, meg neki is. nem akartam/akarom elszedni, csak nagyon odavagyok érte. egyetlen örömem, ha láthatom ,és beszélhetek vele pár mondatot. a párom nem tudja, az övé sem. ő csak simán barátságos velem, nem akar semmit.

simán csak nagyon hiányzik, legszívesebben elmennék a házukhoz, és ülnék a kerítés szélén, hogy a közelébe legyek. de nem lehet.

2013. aug. 3. 21:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont off-old az agyad addig amíg nem megy melózni!
2013. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os, igyekszem, csak most rám tört a szomorúság. talán véletlenül összefutunk máshol, a környéken, de kicsi az esély.

meg el is utazik, de nem tudom, mikor. a facen látom, hogy esténként fenn van, de nem merek ráírni, nehogy azt higgye, hogy nyomulok (meg nehogy a párja meglássa), valami ürügy jó lenne, de nem akarok szánalmasnak tűnni, hogy irkálok neki

2013. aug. 3. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérlek ne haragudj meg de lelki ismereti okok miatt a párodra tekintettel nem adok tippeket!
2013. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem haragszom, nekem is van lelkiismeretem, és szeretem is a párom, de valami hülye rajongás van bennem a pasi iránt. :(
2013. aug. 3. 22:10
 10/14 A kérdező kommentje:
túl régóta vagyok a párommal, mindig hűséges voltam hozzá, szinte foggal-körömmel, de nem tehetek róla, hogy "megszédített" egy másik, olyan szimpatikus, meg okos, stb.
2013. aug. 3. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!