Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem egy hónapig szabin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem egy hónapig szabin van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Utazás közben szoktunk néha találkozni, de most szabin van. Nagyon hiányzik, itt lakik nem messze, de nem mehetek oda, hogy bocsi, de hiányzol... Szomorú vagyok. Mit csináljak, hogy láthassam? Itthonról se tudok elszökni, mert nem tudom kimagyarázni.

2013. aug. 3. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

itt nem azon van a hangsúly, túl régóta vagytok együtt, hanem ezzel a férfivel beszélgetsz, ez tetszik, mert új

viszont, otthon beszélgetsz, tesztek valamit a kapcsolatért, foglalkozol vele? magyarul itt ideírsz, nem pedig a pároddal vagy, nem vele foglalkozol, csak szólok, magától rá fog jönni, szóval ezt azonnal abbahagyod v. elgondolkozhatsz, mi lesz ezután, mert majd jön más

2013. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11-es igazad van, eléggé lapos itthon minden... :(
2013. aug. 4. 14:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel, vagy éppen a pároddal szervezzetek közös programot. Ne itt nyafogj, ha élni béna vagy!
2013. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13-as, nem vagyok béna, és mászkálunk a párommal, nem csak a netnél ülök 24/24 órát. Arról nem tehetek, hogy sokszor eszemben van a pasi.
2013. aug. 4. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!