Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok mindig rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok mindig rá? Lehet, hogy mégis érzek valamit iránta?

Figyelt kérdés
Volt pár hónapja egy fiú akinek tetszettem. Én is nagyon kedveltem, de én csak barátként tudtam rá nézni. Nagyon szerettem vele beszélni,mindent meg tudtunk vitatni, nagyon megértő volt velem. Olyas féle lelki társ volt nekem. Amikor elmondta nekem mit érez irántam, visszautasítottam. A kapcsolatunkon ez nem változtatott. Két hónap múlva megismétlődött az egèsz. Még mindig jóba vagyunk, de már nem beszélünk annyit. Sőt, napok telnek el úgy hogy nem beszélünk. Aztán most pár napja egyfolytában rá gondolok. Nem tudom ki verni őt a fejemből, minden éjszaka vele álmodok. Mindig azon jár az eszem, hogy annyira megcsókolnám. Már többször elképzeltem ahogy csókolózunk, csak mindig más szituációba. De úgy érzem, hogy nem vonzódok hozzá. Nem akarok vele járni, nem szeretem őt ÚGY. De akkor miért jutnak eszembe ilyen gondolatok? Már kezdek megőrülni, mert nem tudom mit érzek.
2013. aug. 3. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az a bajod, hogy egy hülye pic$a vagy.
2013. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önmagadat csapod be.Jóval több a srác neked mint amit itt te irkálsz.Maximum félsz szembenézni önön érzéseiddel vagy félsz a csalódástól.
2013. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te most komolyan nem érted mirsz szoktál gondolni valakire? Tudod ilyen az emberi memória.

Egyszer 8 éves koromban volt egy lány aki szerelmes volt belém, még a kezemet is megkérte (igen, elég hülyén jött ki a dolog) de én nem viszonoztam és azért, hogy szálljon már le rólam inkább elütöttem biciklivel. Sem a nevére sem az arcára nem emlékszem de néha eszembe jut. Ez van, ilyen az ember.

2013. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mirsz=miért (nyelvújító akarok lenni...)
2013. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen érzel valamit iránta ,de még te magad se tudod teljesen ,hogy mit vagy pedig még önmagadnak sem vallod be ,hogy szereted.
2013. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a bajod,hogy ostoba vagy és nem tudod,hogy mit akarsz.
2013. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!