Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hozzámennétek egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozzámennétek egy nem annyira jóképű pasihoz?

Figyelt kérdés
Anyám szerint válogatok mert megnézem, hogy egy pasi jól néz e ki van e kocsija, háza. Szerintem ezek fontos dolgok.
2013. aug. 4. 08:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
72%

Igen fontos dolgok. [link]

Ha szép és nincs se háza se kocsija akkor nem is kell a csávó mi? Ha viszont csúnya és kő gazdag akkor kell? fuck logic

2013. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
engem jobban érdekel h nekem vonzó legyen valamint hogy jól megértsük egymást a mindennapokban és sokat nevessünk..nem néznem kell sok éven át, hanem ÉLNI vele.
2013. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. .. ha neked az a mérce hogy milyen kézzelfogható fogható vagyona van akkor válogass. Az én férjem se egy Brad Pitt, viszont amit ő tud nyújtani az sokkal több mint amit egy külső/anyagi dolog tud. Tisztel mint nő, szeret a maga módján amit ki is mutat, jobb férjet, apát nem is kívánhatnèk. És itt jön szoba az anyagi része: egyáltalán nem gazdag külső szemszögből. Van kocsi, van egy félkész ház, de nem tud aranyba öltöztetni ha akarna se.viszont mellette boldog vagyok. Bekem ez számít.
2013. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Javitok:foghato szó nem kell bele...
2013. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem az számít, hogy hogy néz ki. Hanem a lelke, hogy szeretem, szeret-e és hogy bírjuk elviselni a mindennapokat.
2013. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2%
Lehet itt magasröptű "nem a külső számít" mesét előadni, igenis fontos, hogy az embe partnere vonzó legyen. Olyan emberrel, akir nem szívesen nézel ra, hogy tudnál kapcsolatban élni? Meg az se biztos, hogy szoba állnál vele, akkor meg hoy ismernéd meg a belsot? Az meg hogy kinek mi a jóképű, igen szubjektív. Van aki szerint Brad Pitt, van akinek Sylvester Stallone es van akinek Jeremy Irons.
2013. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

ezt a kérdést, férfi írta ki, akit, pont anyagi okok miatt dobtak, és most valószínűleg valami elégtételt fog érezni, ha írnak olyan választ, amiben lehúznák az ilyen nőket.

bugyuta, provokálós kérdés korán reggel már.

Szerintem még a nickneved is férias....

2013. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
férias=férfias
2013. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nekem fontos, hogy számomra jóképű legyen és legyen egy jó állása. Nem vezérigazgatót keresek és nem azért, hogy eltartson, hiszen nekem is jó állásom van, de nekem az igenis számít, hogy van-e igénye képezni magát és jó pozícióban dolgozni, vagy egy call centerben ül három műszakban.
2013. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukám mindig azt mondogatta nekem: "Hiába a szép tányér, ha üres. Abba bele lehet sz@rni!"

A vagyon elúszhat, a kocsi összetörhet, de ha a pasi dolgos, és van jó szakmája, a családja sosem fog éhezni.

A párom jóképű, izmos, bármikor találhatott volna magának valami plázacicát, én nem vagyok egy Angelina Jolie, főleg most, hogy szültem (nem vagyok kövér, csak molett), kicsi is vagyok, mégis imád engem, mindent megtesz, hogy a kedvünkben járjon, mindent megad nekünk. Nem a külseje miatt mentem hozzá, és még kocsija sem volt, mikor megismertem. Ma már van lakás, kocsi, jól élünk, és már keressük a megfelelő családi házat is, 1-2 éven belül költözni fogunk, mert mióta megszületett a fiunk még jobban hajt, többet dolgozik. Kapcsolatunk előtt elszórta a pénzt haverokra, ostoba libákra. Volt egy idő, mikor sokat keseregtem, hogy én nem is vagyok annyira szexi, azt válaszolta, hogy gyönyörű az arcom, a többi pedig csak pénz és idő kérdése.

2013. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!