Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam az előzményekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam az előzményekben, hogy a barátom a volt barátnőjét nézegeti rendszeresen. Mi 9 hónapja vagyunk együtt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%
teljesen normális dolog... engem is érdekel, hogy mi van az exemmel, őt is érdekelheti.. vagy az is lehet, hogy megtudott róla valamit, és azért nézegeti ilyen sűrűn.. Én például baromira szeretem a barátnőm, eszem ágában sem lenne megcsalni, vagy akármi, de attól még érdekel, hogy mi van az exemmel.. főleg, hogy tudom, hogy lett nemrég egy pasija.. Hát nyilván érdekel, könyörgöm... Ne foglalkozz vele, én szerintem ez az ő dolga.. Ha szóvá teszed, akkor meg szerintem csak a szájtépés lesz belőle..
2013. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
Akkor is érthető ha pl. tudja, hogy az a másik nagon nagy bajban van.
2013. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
de hónapokig nézegetni ennyiszer én azt nem bírom lenyelni..
2013. aug. 4. 22:32
 14/20 anonim ***** válasza:
nincs túl rajta, ennyi
2013. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kettő a testbe egy a fejbe. :D


Vagy csak beszéljétek meg. :D

2013. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ugyan lány vagyok, de én is gyakran nézem 2 exem profilját. Egyszerűen reggel, mikor álmos vagyok vagy valamiért kicsit nyomott, és már unom a gyk.hu-t, akkor a fb-n nézelődök, és gyakran az exeim profilját is megnézem(bár nekem a páromé az első, az övét naponta többször megnézem ). Ez csak egy egyszrű szokás. Egyikőjük iránt sem érzek semmit, az egyik régebben próbálkozott sokat, a másik úgy 3 hete próbálkozott be, de elhajtottam nagyon gyorsan. :D Persze én is megnyúznám a párom, ha lányokat, vagy az exeit nézné... :D Ez csak ártatlan kíváncsiság, de ha gondolod beszéld meg vele. :D
2013. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

és ha mindenfélét hazudik,hogy nem nézte

de utána nagy nehezen bevallja..

2013. aug. 5. 14:19
 18/20 anonim ***** válasza:

Figyelj... meztelen képeket nézeget róla? Ha nem akkor nincs sok gond. Miért ne nézhetné meg ,hogy mi van vele. Ne hisztizz ,mert ennek úgy sem lesz jó vége.


Ültesd le , beszélgess el vele erről ,hogy őszintén téged ez és ez zavar. ne ömölj csak magyarázd el!

2013. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

tegnap 14:19


Mert nem akar problémát és tudja hogy te problémázni fogsz. És lám igaza volt.

2013. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Fuck You!
2016. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!