Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HOMOSZ. TÉMA: Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOMOSZ. TÉMA: Magyarországon miért nem engedélyezett az azonos neműek házassága?

Figyelt kérdés
homofób válaszolók kíméljenek, véleményeket várok, de azt ne légyszi h milyen undorító, stb. 16l, bi

2013. aug. 4. 23:05
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
81%
hisztis myrtillt hallották...
2013. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
10%

Pfff... irtam is hogy teljesen felesleges vitaba szallni veletek, mert ertelmisegi vitat aligha lehetne folytatni mivel cafolatok es ervek helyett ripacskodni fog a legtobb ilyen kis ontudatos fiatal... es ime nem hazudtolja meg magat az elottem szolo... xD


Legalabb ervelnel ellenem, kerlek!

De nem egy fantaziaregeny szereplojehez hasonlitasz xD

Nesze neked Millicent, lealacsonyodok hozzad hogy jo vitapartner legyek. :)

Viszont ha erdemileg nem tudsz hozzaszolni az elozo kommentemhez ne is irj...


Nem profitalok a fenti kommentedbol semmit... egy picit se valtoztatsz a vilagnezetemen, pedig itt lenne a nagy lehetoseg!

2013. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Hat ez halal vicces - csak az elso par oldalt olvastam el.


En meg az orokbefogadassal egyetertek! Jobb szereto kornyezetben felnoni mint egy intezmenyben/alkoholista szulok mellett.


Nem utalom a biszexeket meg a melegeket - csak azt nem ertem meg miert kell a hazassagot belekeverni- az az egyhaz dolga!

Es igen akkor ahogy latom van mar lehetoseg bejegyzett elettarsi kapcsolatra - ergo jogilag ugyanott vannak! Es idaig terjed a a jog!

Innentol tovabb - a hazassag - mar egy masik fennhatosag, az egyhaz es a papa kezebe tartozik!


Orokbefogadasrol meg csinaltak tanulmanyt az USA-ban es semmi baja nem volt a gyerekeknek attol hogy egynemu szulok neveltek oket.

Kisvarosban is ismertunk olyan lanyt akinek ket anyukaja volt, biztosan hecceltek neha ezzel, de szepen neveltek akkor meg mit szamit, voltak baratai azt kesz. Valamiert mindig lesz amiert ugrassanak az osztalytarsaid, nem kell ehhez feltetlenul ket egynemu szulo... lehet nagyobb a szemed, az orrod. Elallo a fuled...


A genetikarol meg ne beszeljunk, hatalmas kavar van a fejedben ezzel kapcsolatban es annyira nem szeretem amikor felig tajekozott emberek dobaloznak fals informaciokkal - a legrosszabb!


Igen, voltak feltetelezesek hogy egy genhiba okozza a homoszexualitast /nem kromoszomahiba!!!/ de hogy ennek mennyi a valosagtartama azt nem tudom elvegre en is csak valami gagyi hiroldalon olvastam es nem a PubMeden...

2013. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
utolsó: mostmár jobban utánajártam, szóval valamivel többet tudok a dologról. az egyházi esküvő szerintem is természetesen az egyházra tartozik, de az államiért tüntetnek (úgy gondolom/gondolnám logikusnak)) az emberek..
2013. aug. 18. 20:11
 55/57 anonim ***** válasza:
12%

mert Magyarországnak még nem ment el az esze...

én speciel 15 éves bi fiú vagyok de szerintem az már túlzás hogy össze is tudjanak házasodni...

2013. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
nem túlzás. egyébként egy meglepő összehasonlítás: [link]
2013. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
86%

mindenkinek joga van a boldogsához.

nem értem a törvényeket. sztem mindenkinek ugyanannyi joga van házasodni is

ha heteroknak, akkor nekünk is megjár

15/leszbikus

2013. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!