Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Összejönnétek egy olyan csajjal, aki közkedvelt, szinte alig van pár ember, aki kedveli?

Figyelt kérdés
Olyan csaj, aki maga szép, viszont az emberek nem igazán kedvelik, mivel elég beképzelt, köszönni nem képes, csak azoknak, akikkel jóba van; olyan ember meg kevés van. Amúgy facebookon is alig van like ja, minden posztolgat, vagy 10 képe van fenn, de szinte senki sem kíváncsi rá. Egy olyan pasi, aki a környezetében szinte minden 2.emberrel jóba van, + minden ismerôsnek köszön, foglalkozna egy ilyen csajjal.
2013. aug. 5. 08:47
 1/8 A kérdező kommentje:
*Aki nem közkedvelt
2013. aug. 5. 08:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csajjal csak az foglalkozna aki már nagyon kanos é b*szatlan.
2013. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Küld el a neved és face-n meg beszéljük mi is a helyzet 22/F
2013. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szívesen megismerném mert számomra ez ideális.
2013. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És te ki vagy ebben a szituációban kérdező?
2013. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a csaj velem rendes, kedves, normális, akkor semmi baj nem érdekel a kinezete. Az meg, hogy mások mit gondolnak hidegen hagy.
2013. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez azért nem így szokott menni. minden ember más szemszögből nézi a másikat, így könnyedén megeshet hogy az az ember akit te utálatosnak találsz nagyon is imádnivaló egyes pasik körében. illetve ugyanígy fordítva nem biztos hogy a csaj ugyanígy viselkedik egy számára tetsző sráccal.


mellesleg elég óvodás felfogás ez is hogy a facen, kinek hány lájkja van. gondolom ha feltenne magáról a szerencsétlen igazi ribi képeket azonnal lenne egy tonna. láttam már facen olyan nőket hogy úgy néztek ki mint a köpedelem, de mivel tutti frutti szintű képet feltettek magukról volt egy tonna lájkjuk. annyi még összesen nekem sincsen. mellesleg vannak emberek akik tájékoztató jelleggel tesznek fel magukról képet és nem azért hogy azt boldog boldogtalan lájkolgassa, máskülönben akkor már nem is vagyunk emberek vagy mi???

2013. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, hogy nem a legértelmesebb, vagy legnormálisabb embereknek van a legtöbb "lájkjuk", hanem sokszor az ostoba buta punciknak és heréknek.


Ne ez alapján ítélkezz magadról és igen, összejönnék egy ilyen lánnyal, mivel el tudom képzelni, hogy velem nem ilyen lenne. Az mondjuk már más kérdés, hogy ha ilyen zárkózott, akkor hogyan ismerkedne új emberekkel?

2013. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!