Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek olyan fiúval, aki idegbeteg, epilepsziás, skizofréniás és ember ölési hajlam is van benne?

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok ha megtudnátok,hogy a barátotok ezekkel a problémákkal küzd??
2010. nov. 19. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Peeeerszeeee! Kislány korom óta ilyen pasira vágyok! :D
2010. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hát ha idővel tudnám meg... megpróbálnék neki segíteni. emberölési hajlam bennem is van:D najó, nem hajlam, de néha elképzelem hogy nyírnék ki pár utálatos embert.

miért kérdezed egyébként?

2010. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ez gáz..

idegbeteg..jó oké ha 1 szer megüt vége..,

epilepsziás..az betegség... nem tehet róla,

skizofréniás..elég gáz.... de ez is betegség..

és ember ölési hajlam.. elhagynám !!!!!

2010. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

xD IGEN! Hülye kérdésre hülye válasz! (de egyértelműen: NEM)


Ha megtudnám, akkor elbeszélgetnék vele, és próbálnék ellene tenni.

2010. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem jobb, és meg lehet tanulni bánni vele. Emberölési hajlam, ezt honnan veszed? Azért nálunk ilyen nincs, de nagyon gázos az enyém de mégis szeretem és megvagyunk, csak iszonyat nehezen kezelhető. De kezelhető!!! 32N
2010. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Direkt ilyeneket keresek, de csak mert kleptománás, nimfomán és piromán vagyok.
2010. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Onnan,hogy mikor voltam psychologusnál ezt mondták nekem..
2010. nov. 19. 19:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

F. vagyok, de nem tudom megállni, hogy válaszoljak.

Felejtsd el!

Lehet, hogy jó barát, és empátiából nehéz lerázni, de nem ez az élet rendje.

Ne menj a természet ellen, gondolj bele a jövődbe! Ilyen emberben akarsz 100%-ig megbízni? Esetleg egy életre összekötni az életed?

Szülnél neki gyerekeket?

Ha nem tervezel hosszú távra, szereted az extrém sportokat, szeretsz igazán veszélyesen élni, hajrá!

2010. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátomnak pszichológiai betegségei vannak...és? Összejönnék vele ha akarná.
2010. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha hosszu távra tervezel felejtsd el!Talán a kisgyereked ölné meg vagy téged ha pl a gyerek felidegesitené?ááááá,még most tipli....
2010. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!