Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki próbált ki espumisant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbált ki espumisant "randi" előtt? A biztos szélmentesség érdekében.

Figyelt kérdés
Nem puffadok,vagy görcsölök,de valamitől erős a gázképződésem most. Lehet elmúlik mire a párommal tudok találkozni,de kitudja. Ilyen esetben ha 1-2 nappal előtte veszek be espumisant\vagy mást vegyek?\ akkor az biztosíthat szélcsendet ? Csak babákra vonatkozó okérdéseket találtam. Sztriptíztáncosok tapasztalatai extrán érdekelnek,ők hogy oldják meg! :D
2013. aug. 5. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább fingjál. Az egészségesebb!

Miért ciki egy norámális élettani folyamatot befolyásolni, meg cikinek tartani? Jó az asztalnál sem böfögünk hangosan de megoldod, nem? Ha nagyon úgy érzed robbannak a gázok akkor kimész WC-re és elintézed csendben. Vagy ilyesmi. Ha meg már a párod azaz együtt vagytok akkor előbb utóbb úgyis el kéne engednetek magatokat. Párommal kérdés nélkül rotyogunk egymás előtt. Nincs ezzel semmi gond.

Egyébként meg szopott már le? Nyelte is le? Ha mindkét válasz igen akkor ne egy kis fingon akadjon fenn. Ha csak az első igen akkor, is max kimész a szobából a WC-re és ha hallja is, nem kéne, hogy ciki legyen. Dolgozik a szervezeted. Ez ilyen. Ő is szokott penetránsat fingani!

2013. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj de gyöngyvirág vagy,hogy így kifejted mért finghatok pironkodás nélkül az orra alá. <3 És én igazából kislány vagyok,és így sajnos még nem szopott le. De mindenesetre nem vagyok annyira punk,hogy megtiszteljem a bélgázaimmal,és ő sem teszi ezt meg,amin igazából először meglepődtem,nem voltak nagy elvárásaim e téren,de rendkívül megilletődtem. De ettől a kitérőtől eltekintve marad a kérdés: van valami,ami hat kifejezetten a fent vázolt helyzetben? Nem diéta,normálisan érkezem,csak alkalmi megoldás érdekel pasztilla/kapszula formátumban.
2013. aug. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!