Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a barátnőjének, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a barátnőjének, vagy hallgassak?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt kb. 1 hónap erejéig össze járkáltunk az exemmel. Csak arra, és ebben akkor meg is egyeztünk. És csak addig, amíg egyedülállóak vagyunk. Mindig mondogatta hogy nincsen neki senkije. De most tudtam meg, hogy már akkor is volt neki csaja. Tudom hogy ki az, de semmi jele nem volt hogy ők ketten együtt lennének. Most mit tegyek? Tudom milyen az exem, engem is megcsalt annak idején. Arra jó volt, de másra nem. Vele már nem beszélek, mert már kiismertem...
2013. aug. 5. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hallgatnék a helyedben, a végén még én lennék a "féltékeny" exbarátnő, aki csak tönkre akarja tenni a jelenlegi kapcsolatát. Látom, hogy ez nem igaz, de valószínűleg az új csajnak így jönne le a dolog, tehát semmit nem érnél el ezzel. Ha úgyis össze-vissza csalja, lesz majd más csaj, aki ezt bevállalja, én nem lennék az. Ja, és természetesen többet nem járnék össze az exemmel.
2013. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
írtam, hogy az exemmel már nem beszélek, ami azt jelenti, hogy már nem járok össze vele és csak egy hónapig tartott a szexkapcsolat közöttünk. más vigye el a balhét? talán a pasinak kellene, aki egy szemét alak.
2013. aug. 5. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen helyzetben részem és a vége az lett, hogy az illető, aki jót akart, ki lett kiáltva egy rib..cnak és hazugnak. Azóta is együtt vannak és a srác csalja össze vissza a lányt folyamatosan.


Nem érdemes már szólni ilyen miatt. Úgy sem valószínű, hogy tudod befolyásolni a helyzetet.

2013. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!